Wpis z mikrobloga

@xshadows: Prawdą :D forsowanie stwierdzenia "Kochanie to moja pasja, ale też praca!" w końcu się przebiło :)
@Checollada: Dwa meczyki turniejowe, ewentualnie trzy jak jakieś gufna się trafią i pójdzie szybko :D
@diarrhoea: Właśnie woli bo mniej wtedy gadam przez mikrofon :)
  • Odpowiedz
@limp: Uuuuu współczuję, że musisz się pytać różowego o pozwolenie na granie. Ja nieskromnie pochwale się, że z swoim #rozowypasek gramy w cs:go po równo () i tak, jesteśmy z "reala" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@limp: Ciesz się teraz. Za 2 tygodnie stanie się apatyczna, nie będzie chciała Ci powiedzieć o co chodzi, a potem w końcu w żalu wyrzuci Ci, że nie spędzasz z nią wieczorów :)

Ja nie mówię, że to źle, laski są strasznie egocentryczne, ale przygotuj się na to ;)

#beenthere
  • Odpowiedz
@hajen: Zdaje sobie z tego sprawę dlatego przyjąłem zasadę spędzania co trzeciego wieczora bez grania :) A po dwóch-trzech partyjkach jest jeszcze czas by coś ogarnąć z #rozowympaskiem :)
  • Odpowiedz
@limp: Uczyć się programowania w unity :D (a dokładnie c#). Ja już dość długo siedzę w grafice więc skupiam się na tym i jestem po studiach informatycznych, więc swojej lubej użyczę trochę wiedzy z programowania (której mam bardzo mało ale zawsze coś ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz