Wpis z mikrobloga

Tez dostaliście maila od #decathlon #!$%@?

Witamy,

z przykrością informujemy, iż nie udało nam się skompletować zamówionego produktu:

Buty Arpenaz Flex ltd QUECHUA.

 W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację, że zapas w/w produktu okazał się błędny.

Prosimy o dyspozycję anulacji tego produktu z zamówienia lub propozycję wymiany na inny. 

Czekamy na Państwa dyspozycje. 

Zastanawiam się co im #!$%@? odpisać.. W sumie jak kupiłem to obowiązuje ich umowa kupna sprzedaży?
  • 27
@bslawek: żałowałem, że się spóźniłem, ale widzę, że Deca nie wyrabia ;D wymiana na inny trochę mija się z celem, bo drugiej takiej okazji nie ma/nie było, mało jest w miarę ciekawych rzeczy w Deca za 2 dychy ;/

Pisz by w ramach rekompensaty dali ci bon o wartości podstawowej produktu ;D
via Android
  • 0
@shido:
@KAROO:
@linoleum:

@MasterSoundBlaster:
@ripp1337:
Napisalem

ależ ja mogę spokojnie poczekać i miesiąc czasu :D niech się tylko wywiążą ze swojej umowy. Biorąc pod uwagę, że piszą

Złożenie zamówienia stanowi złożenie przez internautę Decathlon.pl oferty zawarcia umowy sprzedaży produktów będących przedmiotem zamówienia. E-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia jest równoznaczny z akceptacją przez decathlon.pl zamówienia złożonego przez internautę oraz z zawarciem umowy sprzedaży między stronami.
via Android
  • 1
@KAROO:
@peszmerd: już nie chodzi o cenę ale #!$%@? mnie podejście.. Zrobili promocje to #!$%@? mnie obchodzi ze skończyło się im.. Dostałem maila z potwierdzeniem to chce buty i nawet gdybym #!$%@? miał iść z tym do sądu to pójdę bo nie napisze takich #!$%@? sklepów
@bslawek:
Pozwolisz, że trochę podkręcę:

Złożenie zamówienia za pośrednictwem Państwa strony internetowej stanowi złożenie oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, natomiast odpowiedź z potwierdzeniem zamówienia jest przyjęciem tejże, niezależnie od tego, czy została ona wygenerowana automatycznie. Z uwagi na powyższe doszło do zawarcia umowy sprzedaży między mną a Państwa przedsiębiorstwem i w związku z tym domagam się spełnienia świadczenia zgodnie z umową.
@bslawek: też kiedyś dostałam takiego maila (tylko chodziło o bluzę za ok. 30 zł) i w ramach "rekompensaty" dali mi bon na 10 zł do ich sklepu internetowego (ważny przez pół roku) :/
@bslawek: Też dostałem maila i jako, że jest zima, a to buty typowo na lato to korci mnie by im odpisać, że nie spieszy mi się z zakupem i mogę poczekać dłużej na wysyłkę (aż buty pojawią się na stanie magazynowym)
@MasterSoundBlaster: Ja robiłam tam zakupy w sierpniu, więc teraz nie jestem w stanie sobie przypomnieć czy był numer zamówienia.
Jeżeli to były buty z promocji, to prawdopodobnie jest to końcówka kolekcji i następne mogą być dopiero w przyszłym roku. Decathlon jak dostaje dostawę to najczęściej sam nie wie czego się może w niej spodziewać.