Wpis z mikrobloga

#fcl

Witam dzieciaczki. Przypominam o powracającej w tym tygodniu LM. Fantasy też powraca, do jutra macie czas na zrobienie nielimitowanej ilości zmian. Przemyślcie dobrze swoje roszady, kolejka rozciągnięta jest na 4dni, każdego dnia są dwa mecze i możliwość zmiany z ławki. Dużo opcji, dużo niewiadomych.

Przy okazji podzielę się z Wami moim przeczuciem. Ligę Mistrzów wygra Real, niestety.
  • 40
  • Odpowiedz
@Vojtazzz: Ja skłaniam się ku zainwestowaniu w rzeczoną trójkę, bo i tak zostaje kasa na przyzwoity skład. Z drugiej strony kusi mnie też postawienie na kogoś z Borussi (Lewy, Reus, Goetze) albo Szachtara (Luis Adriano). Ciekawą opcją jest Sneider, ale nie wiem, czy jego forma daje nadzieję na cokolwiek. Szczególności w rundzie rewanżowej dobrze byłoby mieć w składzie Iniestę lub Fabregasa i Albę lub Alvesa, ale szczególnie pierwsi dwaj są strasznie
  • Odpowiedz
@Czajna_Seczen: A wracając do pytania sprzed ładnych paru godzin, wziąłem obu, bo chociaż typuję porażkę Realu tak jednak z Ronaldo to nigdy nic nie wiadomo. Za mocno będzie zmotywowany, żebym go odpuścił. Generalnie dość schematycznie, obrońcy ci, którzy w teorii będą mieli najłatwiej plus pomocnicy, którym dobrze idzie w tej edycji, bez gwiazd. Wziąłem Sneijdera, ale raczej z racji tego, że Galata jest zdolna ostro poszaleć i grzechem byłoby nie ubezpieczyć
  • Odpowiedz
@Vojtazzz: @Czajna_Seczen:

Messi obowiązkowo, ale pomijając pozostałą dwójkę zastanawiam się nad RvP. Udział w 39/62 bramek united (19g, 10a) robi wrażenie. Jutro w pracy będę mocno myślał nad składem :D. A z takich must-have to jeszcze chyba Vidal został. Generalnie należy poszukać wzmocnień w Juve :)
  • Odpowiedz