Wpis z mikrobloga

@throw_exception: a wolisz nie slyszec o bronku na codzień czy potem od "paparazzi" PREZYDENT ZROBILA TO TAMTO O MAMO. nie dziekuje. btw bodajze z sld sie wywodzi tak? podobno 4konserwy nie lubia ;)
@Stitch: Nie znam żadnych paparizzi więc wątpię abym cokolwiek od nich słyszał. 4konserwy to nazwa zespołu bo idiotycznie brzmi? Prezydent jest reprezentacyjny, wolę fajną kobietą niż starego głupiego dziada.
@throw_exception: chodzilo mi o prawice wykopu. zresztą na lewo i prawo sami hipokryci( gdzie obie strony to stuleje ktore za ladna buzie dadza sobie wlosy powyrywac). ps. nie opowiadam się za żadną ze stron.
@Stitch: Przeczytaj moje komentarze ostatnie w trzecim od góry piszę, że lewica i prawica to hipokryci. Ogólnie definiowanie się za jedną lub drugą stroną uważam za idiotyzm ale to moje zdanie. A kobieta ładna, ale z tego co zdążyłem się zorientować jej sposób mówienia wskazuje, że trochę oleju w głowie ma. Wyobraź sobie, że nie wytrzymam gadki żadnego polityka dłużej niż trzy minuty, po prostu nie lubię marnować czasu na słuchanie
@Stitch: A bo to pierwszy raz? Przypominają mi się jakieś laski z KNP, ktore tez tylko wyglądały, a kuce pisały, ze to i tak spoko kandydatki, bo są w dobrej partii.