Wpis z mikrobloga

#chinskietelefony #android #aliexpress
Cześć, poszukuję telefonu od chińczyków, ale nie mogę się zdecydować na model
Budżet:~200$
Wymagania:
-ekran ~5,5"
-aparat z przodu około 5mpix
-całkiem dobra bateria
-solidny procesor i grafika jak na tę cenę, lubię czasem zagrać w coś pokroju GTA
  • 71
  • Odpowiedz
@ziorkie: Przecież system jest inny... Nie wiem czy akurat wygląd jest zły, mi się podoba, a czy klon? To jest inny telefon i tak bym do tego podchodził.
  • Odpowiedz
@ziorkie: Ja raczej sam będę go brał, bo za 208$ lepszego telefonu się nie znajdzie, w antutu osiąga 40 tys. pkt, a marka sprawdzona, ale poczekam z miesiąc na pierwsze poważne recenzje.
  • Odpowiedz
@ziorkie: Jiayu zależy od modelów, ale bywały z nimi problemy, z pewnością na plus, że jest polska dystrybucja, więc w razie gwarancji to z pewnością podpowiedzą gdzie wysłać. Co do elephone to po modelu 3000s straciłem do tej marki zaufanie i w życiu bym nie kupił od nich telefonu, ale wiadomo jeden model nie powinien rzutować na całą markę, ale osobiście jestem dość wybredny.
  • Odpowiedz
@ziorkie: Podali w specyfikacji inne bebechy niż były w rzeczywistości, do tego jakieś problemu z oprogramowaniem, w każdym razie wszystko na ten temat znajdziesz na telchina.
  • Odpowiedz
@ziorkie: Ja aktualnie korzystam z THL T6 Pro i jestem zadowolony, więc koniec końców niewiele mi niby do szczęścia potrzeba, ale pewnie z czasem mi się znudzi i zamienię na tego Note'a.
  • Odpowiedz