Wpis z mikrobloga

Mirasy, musze wam coś napisać bo żenadłem mocarnie. Właśnie pilnuje ludzi na imprezie 18-stkowej żeby mi lokalu nie roznieśli, myślałem że spoko wieczór się szykuje, no ale... oprócz tego że jest kilka lasek po 16-18 lat takie 9/10 wszystkie, reszta to dresiki małoletnie, leci jakaś nuta o amfetaminie co 10 minut, brudna dajana popka i wiekszosc to taki repertuar, szkło tłuką, pisuar zabełtany, wódy już nie ma, ale w ruch poszły chyba dropsiki, no i załamuje ręce bo takiego żenadnego towarzycha dawno nie widziałem a robiłem kilka impreza na sporo wiecej ludzi i oprocz lekkich spin zawsze bylo ekstra, muza, zachowanie - bez porównania szczeniaki wypuszczone na 18 a ludzie po 20 kilka lat ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pozdrawiam normalnych ludzi i mam nadzieje że ta impreza maks o 1-2 będzie zakończona. ELO I Z FARTEM MORDY

#gorzkiezale #18stka #popek
  • 2
@maciuras: ja nie chodzę na 18 znajomych przez takie coś. Totalna żenua. Zawsze wszystko zarzygane, biją się, loszki śpiewają jakieś gówno typu bogini seksu i w ogóle tak bardzo jest mi wstyd mojego pokolenia... ;_;
@Dzexon: Wydaje mi się że kiedyś tego nie było, przynajmniej na 18 ktore odwiedziłem jako gosc, normalnie sie ludzie moga bawic, muza to przestrzal od staroci do nowosci i da sie bawic. a tutaj żenuuua na maksa, jeszcze gościu puuszcza nuty o dymaniu i narko przy matce ( ͡° ʖ̯ ͡°)