Wpis z mikrobloga

Uwaga oświadczenie Hearthstonowe:
Uważam, że Gallywix jest bardzo wartościową legendarą z kilku powodów:
- 5 atk powoduje, że jest w stanie rozwalić większość nie-legendarnych minionów
- 8 hp pozwala mu przeżyć ten atak
- jeśli przeciwnik chce ci go usunąć spellem musi pogodzić się z tym, że dostaniesz jego removala :D
- ludzie świrują jak pojawia się na stole...dosłownie nie wiedzą co robić żeby się go pozbyć
- daje dobry podkład pod inne legendary (np. booma) w postaci pozbycia się (przechwycenia :D) removali przeciwnika

Jednym słowem solidna legendara z największym profitem jeśli zagrywasz go na stół nad którym masz kontrolę :) Nieraz wygrał mi grę choćby samym tym, że przechwyciłem spell przeciwnika.
#hearthstone
  • 8
@Jednobrewy: ja nie mówię, że ktoś mówi, że jest słaby :P takie tak oświadczenie z dupala. Myślę, że niedługo pojawią się jakieś ciekawsze decki na rogala...kwestia czasu wymyśli jakieś chore synergie. Miracle też nie pojawił się od razu (chociaż karty były cały czas), za to jak się pojawił to rozpieprzył metę ostro.
@assis: +poza zasiegiem bgh. Problemem rouge'a jest podobnie jak u shamana brak mechanizmów obrony i odzyskiwania hp, przy czym szaman trafi zawsze jakiegos taunta a rouge czesto musi dobijac przeciwne stwory z reki przez co tez traci duzo hp. fajnym rozwiazaniem jest wrzucenie antique healbota i jednego shadowstepa ktory moze byc uzyty nie tylko z healbotem ale z black knightem albo bgh.
@mafiafb:
jak w każdym decku, wiadomo że jak dostaniesz rękę typu rag, alex,sprint to nic nie zrobisz. Ale outów jest sporo, backstab + si7 + deadly poison pozwalają trzymać stół na początku. A końcówkę to wiadomo że się wygra