Wpis z mikrobloga

CCC Sprandi Polkowce otrzymało dziką kartę na Giro d'Italia. Już nie mogę się doczekać startu we Włoszech!
ZAPRASZAM

Jedni dopingowali, inni wymieniali - dopingową przeszłość Davide Rebellina i Stefana Schumachera. Optymiści doceniali wartość sportową wzmocnień, pesymiści wytykali wiek bardziej utytułowanych zawodników i mizerne doświadczenie młodszego zaciągu. Poza granicami naszego kraju nie brakowało jednak głosów, że ewentualna dzika karta dla CCC będzie z jednej strony uhonorowaniem polskiego kolarstwa po znakomitym dla niego 2014 roku a z drugiej okazją, do obejrzenia w akcji jednej z najaktywniejszych drużyn peletonu.


#kolarstwo #sport #blog #giroditalia #piszeestel
Pobierz E.....l - CCC Sprandi Polkowce otrzymało dziką kartę na Giro d'Italia. Już nie mogę s...
źródło: comment_BEaYXCprujuxVNmsCLUn2Gql9CsXTo4e.jpg
  • 3
@Eestel: Pamiętam jak miałem naście lat i CCC pierwszy raz dostało zaproszenie na Giro, bo mieli w składzie Pavla Tonkova. Do tego ten Łotysz/Litwin co go zdyskwalifikowali za okładanie się po kaskach z Petaccim (poszło o miejsce w pociągu na finiszu za Cippolinim). To były czasy, człowiek był młody...