Wpis z mikrobloga

McConaugheyu, ciulu! To co zrobiłeś w tym serialu to jest kompletna perfekcja, rozwalający mózg artyzm, szapo ba draniu.
To była najlepsza gra aktorska jaką widziałem od lat. Ten koleś rozwalił cały system, splunął na dzisiejsze gwiazdy ciepłym moczem, pokazał więcej emocji swoją kamienną twarzą niż Jim Carrey w gabinecie luster. Trzymał przed ekranem, nie pozwalał zatrzymać, człowiek chciał jeszcze i jeszcze.
Jak w tym roku za pierwszoplanową męską Oskara dostanie DiCaprio zamiast Mattiego to wyrzucam TV przez balkon.

#truedetective #seriale #matthewmcconaughey

g.....d - McConaugheyu, ciulu! To co zrobiłeś w tym serialu to jest kompletna perfekc...

źródło: comment_9eX4sFAwTXPYHBe6mQkSRXOFRFvXAZrh.jpg

Pobierz
  • 22
@gwynebleid: podpisuję się obiema rękami. Tak niepowtarzalnego i zarazem realistycznego klimatu już długo nie uświadczymy zapewne w serialu. Lubię wracać do poszczególnych odcinków. Swoją drogą są gdzieś upublicznione ambientowe fragmenty OST? np. To co leci gdy marti i rust jadą na miejsce znalezienia zwłok w pierwszym odcinku albo końcówka trzeciego odcinka - mistrzostwo!
@krolik_wie_lepiej: No i bardzo dobrze. Dla mnie zakończenie było świetne. Ja wiem że większość ludzi chciałaby żeby tradycyjnie zrobiono z tego 8 sezonów, żeby były wielkie konspiracje, żeby połowa rządu okazała się kultystami, żeby było z 5 epickich bitew z demonami i najlepiej jeszcze do tego wpleciono jakieś wątki SF, a przynajmniej zasugerowano że za wszystkim stoją kosmici, ale ten serial nie był o tym.


@Shaki: @gwynebleid: wczoraj skończyłem oglądać ten serial. GE-NIAL-NY. Zakończenie wątku sprawy super, do tego bardzo cieszę się, że to zamknięta historia i nie będzie wymyślania na siłę (przez to mam też obawy, że drugi sezon nie będzie taki dobry). Jednak nieco zdenerwowała mnie ostatnia scena.