Wpis z mikrobloga

Chciałeś, masz franka dupku :P Chcesz robić spekulacje giełdowe? Się naucz, że trzeba się z ryzykiem liczyć. Nie bądź jak rozpłakane dziecko, jesteś dorosły. Wstyd.
  • Odpowiedz
A pamiętacie jaki był bum na inwestycje w złoto i te propagandowe hasła typu : złoto w swojej historii nigdy nie taniało, mając złoto masz realną wartość a nie papierki i żetony, dolar na skraju upadku, Chiny, Niemcy, Szwajcaria itd itp. sprowadzają do kraju swoje zasoby złota... ile Januszy dało się nabrać i kupowało złoto w znacznie zawyżonych cenach heh Tak właśnie było z frankiem tylko w odwrotną stronę!
  • Odpowiedz
@bahanadala: Ja zarabiam w złotówkach i Mirek Frankowy zarabia w złotówkach. Jeśli Mirek Frankowy wziął nisko oprocentowany kredyt we frankach, to nie zrobił nic innego jak zamienił wysokie odsetki na wzrost kursu franka. Moje złotówki i złotówki Mirka tak samo tracą wartość, ale utratę wartości moich odzwierciedlają odsetki, a jego odsetki i wzrost ceny franka. Proste? Jakbym sobie kupił Mercedesa SLX i nie było by mnie stać na naprawy, to państwo
  • Odpowiedz