Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki chciałbym z Wami podzielić się doświadczeniem na temat #muzyka #sklepyinternetowe.
Na #dziendobry same #gorzkiezale :(
Kupiłem sobie w Sklepie internetowym dwa uchwyty na gitary oraz ciekawe struny od Fendera (mam 3- dwa elektryki i jedna klasyczna) jednak z braku środków postanowiłem sobie kupić dwa uchwyty bo przecież klasyczna może sobie stać oparta o szafę ;)

Przejdźmy do sedna... kupiłem sobie dwa różne wieszaki by sprawdzić je i w przyszłości wybrać ten który bardziej przypadnie mi do gustu ;) Pierwszy preferowany przeze mnie wieszak Wilburn oraz drugi który wybrałem za namową taty który doświadczenie z instrumentami i muzyką ma od dziecka, wieszak Warwick...

Wieszaki przybyły, wszystko ładnie pięknie, lecz uchwyt Warwick (zdjęcie niżej) przybył uszkodzony i strach go montować było do ściany :( Napisałem opinie o produkcie i reklamacje... nie minęło 5 MINUT a dostałem telefon w którym sprzedawca mocno mnie przepraszał, obiecał mi dodatek i że wyśle nowiutki wieszak- wszystko na jego koszt(przesyłka expres, była na następny dzień przed 12)...

Stąd moje #oswiadczenie na #dobranoc ... Sklep Guitar Center to solidny sklep z ludźmi bardzo życzliwymi i przychylnymi klientowi, następnym razem zastanowię się dwa razy nim napiszę negatywną opinie u kogokolwiek bo mogło być to zwykłe przeoczenie- rzecz ludzka :) W dodatku wymyśliłem sobie że znajdę jakiś solidny klej i naprawie ten wieszak ! #januszebiznesu i będę miał opcje awaryjną, lub zawiśnie na nim gitara która jest tylko sentymentem(albo raczej AŻ), bo jest po moim ś.p. Dziadku który grał na tym instrumencie jak i na wielu innych...

W gratisie przyszła koszulka Morley'a z gitarzystą w takim "ostrym" stylu (nawet fajna :3 ). Dodam jeszcze tag #heheszki bo śmieszne w tej sytuacji jest to że mój ojciec do tej pory zgrzyta zębami, bo nie miał racji co do wieszaka :D Jest jak dla mnie brzydki i wielki... Jedyny plus to taki że posiada regulacje i można włożyć w to prawie każdą gitarę :)

Mam jeszcze małe #pytanie #pytaniedoeksperta . Zostały mi dwa takie wzmacniacze Fender po dziadku i gram coraz więcej... macie jakieś rady? Znacie jakieś ciekawe efekty do grania w ostrzejszym stylu? Czy nie uszkodze tym wzmacniaczy które mają już troche lat?
Pozdrawiam Mirków i Mirabelki( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz szarszun - Drogie Mirki chciałbym z Wami podzielić się doświadczeniem na temat #muzyk...
źródło: comment_hEHSGDiZqo3C4moHelP9wOMXPKqmTi6N.jpg