Wpis z mikrobloga

@zaporylie: Przesiadam się z frameworka arduino na czysty avr :) Co prawda mogę na arduino programować w czystym avr ale bootloader zajmuje trochę miejsca, od teraz będę wszystko robił bezpośrednio :D
@aro84: Skąd mogę wziąć kupon? Bo jak tak patrzę to wszystko bez kuponu jest 2x drożej jak na ebayu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Golomp: Sprawdziłem wszystko, każda rzecz która była dostępna na lispol była droższa o 2-3zł za sztukę, coś chyba źle spojrzałeś :P
@skew: przejrzyj tag #wish tam jest wszystko opisane skąd wziąć kupon, jak rzecz, która kosztuje tam 9$ zbić do 0$ i zapłacić tylko za przesyłkę.
W skrócie:
1. Kupon 5$ http://mamokazje.pl/okazja/1810/kupon-usd5-na-wish-com-wazny-do-7-grudnia
2. Za pomocą aplikacji Wish 3.8.0 na androida zbijasz cenę poprzez share
3. Za pomocą Wish 3.9.5 lub 3.10.0 zbijasz cenę poprzez kup teraz
Te ceny są losowo zbijane wiec trzeba próbować na różnych kontach, bo share zbija nawet z
@aro84: Szczerze to już wolę zapłacić więcej niż bawić się tak z każdą rzeczą osobno ;] Ale dzięki za wytłumaczenie, może kiedyś skorzystam.
@Qardius:
Cytuję ;]

Przesiadam się z frameworka arduino na czysty avr :) Co prawda mogę na arduino programować w czystym avr ale bootloader zajmuje trochę miejsca, od teraz będę wszystko robił bezpośrednio :D
@Qardius: Mówiąc "czyste avr" mam na myśli programowanie atmegi bez pośrednictwa bootloadera, czyli np. bezpośrednio zapisywać rejestry zamiast używać "digitalWrite" :) Nie wiem o co ci chodzi teraz z tymi językami :)