Wpis z mikrobloga

@jakubflorczyk: Znalazłem jedno niedociągnięcie jak na razie: W powiadomieniach wyświetlane są avatary. Problem jest tylko wtedy, gdy ktoś nie ma ustawionego własnego avka, tylko ten taki biały wykopowy. Wtedy przy powiadomieniu od takiej osoby nie jest wyświetlony żaden avatar. Można to zmienić na wyświetlanie tego domyślnego? Łatwiej wtedy odróżnić nowe powiadomienie, bo nie zlewa się z tekstem tego wyżej :)
  • Odpowiedz
@jakubflorczyk: O, kafelek się teraz nawet koloruje :)

Kilka pierdółek jest do dodania. Przydałoby się dopracować mikrobloga pod kątem przeglądania konkretnych tagów.

A powiadomienia rozszerzyłbym o informowanie o obserwowanych tagach.

Póki co spoko. Pamiętam też, że w poprzedniej wersji nie przenosiło do konkretnego komentarza w znalezisku w razie odpowiedzi na nasz. :P
  • Odpowiedz
@ojaadaj20: No nie wiem, ja nie mogę wejść tak z poziomu mikro do konkretnego wpisu i go skomentować.

@jakubflorczyk: I nie działają linki dodane z opisem w nawiasach [ ](), te "gołe" działają normalnie :) Przewidujesz może opcję domyślnego ukrywania zdjęć na mikro i możliwość otwierania ich po kliknięciu? Coś takiego jak jest na desktopowej wersji?
  • Odpowiedz
@Bimbermaeister: Z awatarami można - zmienie to w następnej aktualizacji.

@ReY1990: Tagi obsłużone będą w następnej wersji. Tych powiadomień o obserwowanych tagach nie można pobrać z API - ma to być w wersji 2.0 nad którą podobno pracują. I tak nadal nie przenosi na określony komentarz - jakoś mi to z głowy wyleciało.
  • Odpowiedz
Tagi obsłużone będą w następnej wersji.


powiadomień o obserwowanych tagach nie można pobrać z API - ma to być w wersji 2.0 nad którą podobno pracują


nadal nie przenosi na określony komentarz - jakoś mi to z głowy wyleciało

@jakubflorczyk: Nie ma sprawy. ;) Już jest lepiej więc tylko utrzymać tą tendencję i będzie git.

Oby się sprężyli z tym nowym API bo ludzie czekają... :P

Pamiętajcie aby uwagi / sugestie
  • Odpowiedz
@ojaadaj20: Łomatko, że też ja na to nie wpadłem ;D

@jakubflorczyk: w takim razie sorry za zawrócenie gitary z tymi komentarzami, nie ogarniam z rana ;)

Pamiętajcie aby uwagi / sugestie wpisywać tutaj http://wykop-dla-windows-phone.sugester.pl/


OK, kolejne sugestie będę klepał tam.

Z tymi linkami to chodzi mi o to, że jeśli ktoś wklei link w takiej formie: http://www.google.pl/ to jest ładnie podświetlony i można do niego przejść. Jeśli z kolei wstawi
  • Odpowiedz
Kolejne zmiany które trudno zauważyć, to jak jesteście zalogowani to odwrócony kafelek pokazuje wasz avatar + pozycje.

A kafelek od wykopu ma aktualizowaną ilość wykopów.
  • Odpowiedz