Wpis z mikrobloga

@Lukas77986: Taki wypad świąteczny, tylko dwa tygodnie, jeździłem naokoło Nepalu... Czysto wypoczynkowy, spływaliśmy tratwą na Seti itp. To foto zrobiłem w Nagarkot, dołączam drugie, to widok z tego samego balkonu z naszego pokoju. Byłem też wcześniej w Ameryce południowej - Boliwii, Peru i Argentynie, a teraz niestety mieszkam w Kuwejcie :/
źródło: comment_i0gzkiIT9V3r8yuMy2oMzWtfS330yf5k.jpg
@smotek: nie wspinałem się,, nie miałem czasu niestety. Kilkugodzinny skok na paralotni w Pokharze to koszt około 400 złotych w przeliczeniu, warto. Czy pytasz o koszt całkowity takiej wyprawy?
Dwa tygodnie tylko, niedługo, chcemy wrócić na dłużej i zrobić Everest Base Camp, no i spływ kajakowy jakiś dłuższy 7-10 dni. Koszt takiej wyprawy będzie się mocno różnił w zależności od osoby, my np: wydaliśmy trochę kasy na alkohol, jako, ze teraz mieszkamy w islamskim prohibicyjnym kraju :) Koszt będzie się też różnił w zależności od sezonu, no i tego, co będziesz tam robił -spływy kajakowe, skoki na bungee i paralotni itp,
@bambaleon: Pracę w Kuwejcie dostałem trochę przez przypadek, stary mojego różowego pracuje tutaj w szkole - dał nam cynk, ze jest praca, zaaplikowaliśmy , i - pracujemy tu od października. Haczyk był tylko taki, ze mieliśmy tylko dwa tygodnie na pojawienie się w szkole:). Zarabiam jak na Kuwejt dosyć mało, bo nie mam żadnych kwalifikacji nauczycielskich, w przeliczeniu około 7500 PLN. Za to mieszkanie i rachunki mamy zupełnie za darmo, no