Wpis z mikrobloga

#uk #emigracja z jednej strony mi w #!$%@? przykro jak tak patrze na moją polske jak ta banda zjebów ją rozkrada. Sprzedaje wszystko tu i tam. Jak ogladałem ten burdel na wiejskiej podczas głosowania, to nie mogłem uwierzyć, że ten kraj jest w UE, czy w ogole prowadzi jakieś rozmowy dyplomatyczne mając taki burdel wewnętrzny. A z drugiej strony się ciesze, bo może tutaj i kradną moje podatki na benefity, przynajmniej o tym
wiem. W Polsce jest wszystko rozkradane i nikt nie wie gdzie na co i ile. Tęskno i tak
  • 34
@KredaFreda: w mojej ocenie mi tu w UK bardzo odpowiada. Wreszcie zyje, tak jak zawsze chcialem zyc. Kupilem sobie dom w Polsce zeby tam jezdzic jak zatesknie. Ale nie tesknie i dom stoi pusty. Niepotrzebnie kase w bloto wywalilem. No ale trudno.
@pawele125: spisalem go na straty. Nie chce mi sie tam jezdzic. Bylem dwa lata temu i wrocilem w kiepskim nastroju jak zobaczylem to wszystko po raz kolejny. W zeszlym roku w ogole tam nie bylem. Sasiad przynajmniej zarobi zajmujac sie chata...