Wpis z mikrobloga

@KurtGodel: Na tym Cejrowski zbudował swój autorytet eksperta i setki ludzi idą za nim. Poza tym ja nie mówię o przekładaniu formy nad treścią a o dostosowaniu formy do treści. Ja wiem, że dla Ciebie czy mnie liczy się treść ale większość ludzi pójdzie za tym bardziej charyzmatycznym. Sorry, ale charyzma to też jest ważna cecha.
@stekelenburg2: Tak jak napisałem w drugim poście: w świadomości przeciętnego ludka zakodował się taki obraz: Cejrowski jest pewny siebie i wie co mówi a ten profesor coś kręci, mąci, jąka się...

I dodam to co napisałem w trzecim :P : Ja wiem, że dla Ciebie czy mnie liczy się treść ale większość ludzi pójdzie za tym bardziej charyzmatycznym. Sorry, ale charyzma to też jest ważna cecha.
@stekelenburg2: strzelam, że 90% użytników wypoku było szczepionych i wszyscy żyją i mają się dobrze. Ale zawsze te 10% wywołuje ból dupska takich ludzi jak cejrowski, że szczepionki to zło. Koleś nie ma pojęcia o czym mówi, przeczytał książki amerykańskich profesorów xD i myśli, że pozjadał wszystkie rozumy.