Wpis z mikrobloga

wszystkim osobom, które podejmują się dyskusji na temat tego, że pistolety i przekłuwanie u kosmetyczek jest bezpieczne i ok - polecam obejrzeć ten film. autorka tego filmu jest profesjonalną piercerką i przekłuwa w studio Pierce of Cake we Wrocławiu. ma doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie.

#piercing #modyfikacjaciala #bodymodifications #sscherzosoup
  • 17
@SScherzo: Ej mam takie pytanie. Tylko się nie obrażaj. Po co nosić w języku albo wargach takie gówno? O ile kolczyk w uchu, nosie albo na łuku brwiowym może wyglądać u niektórych estetycznie to kolczyki w języku i wargach to tylko gówno szpecące twarz. Wiem że każdy ma swój gust i każdy robi co mu się podoba ale PO CO? Tylko mi nie pisz że do seksu oralnego.
@dzban_owocowy: pewnie innym sie to wlasnie podoba i uważają to za estetyczne;) rozumiem że ty jak coś ubierasz i lubisz to masz filozoficzny wywód na obrone że to coś jest zajebiste i takie musi być dla każdego?;)
@Styrmir: @SScherzo: Nie, po prosu piszę z punktu widzenia osoby której takie rzeczy się nie podobają. Nie obchodzi mnie to co kto sobie przekuwa tylko dziwi mnie że komuś to się może podobać. Ale jeśli uważacie że to jest ładne to nic mi do tego. Po prostu według mnie to bardziej szpeci niż upiększa.