Wpis z mikrobloga

Była u mnie ciotka, zakonnica i tak sobie siedzimy przy herbacie i ona się pyta czy mam dziewczynę
a ja mówię że hehe jeszcze mam sporo czasu a ona że się modliła i na mszę intencję dała żebym
sobie znalazł dobrą, katolicką dziewczynę
i tak się śmialiśmy, ale potem ona wyszła a ja teraz płaczę bo już nawet Bóg nie pomaga.

#pasta #tfwnogf #przegryw
  • 71
  • Odpowiedz
@Flypho: Zgadzam się nawet z tym że jestem zjeb, tylko więcej frajdy dał mi fakt ile wykopków potraktowało ten serio wpis:

seks dopiero po ślubie


Seems legit.
O bólu dupy na temat oceny #rozowychpaskow jako szmat, nawet nie wspomnę.
  • Odpowiedz
@Dezzerter:

a jak postapisz gdy poznasz dziewczyna a juz cale miasta ja mialo pokochasz i besziesz chcial z nia slub koscielny

w sensie jak zamierzasz znalesc jeszcze dziewice i to taka ktora poczeka do sluby,

chyba ze masz 16 lat i slub planujesz najpozniej w wieku 19lat

druga sprawa dlaczego siedzisz na wykopie - w sumie tak mysle ze to grzech marnowac czas na wypok

#bojka (1) #fightclub

te tagi tez
  • Odpowiedz
@denevaq: znam niestety bardzo zatwardzialych katolikow i znam takich wesolych katolikow. Wiem, ze sa np tacy ludzie jak pewien ksiadz/zakonnik? (Popraw mnie jesli zle mowie) ktory napisal nawet ksiazke ze katolicy powinni sie bzykac z radoscia :)
  • Odpowiedz
@bazingaxl: znam całe rzesze ładnych (8/10) dziewczyn w wieku 21-25, które są dziewicami i czekają do ślubu ( ͡º ͜ʖ͡º) i w dodatku nie mają gówna w głowie (pewnie dlatego się uchowały), gorzej z dostrzeżeniem takiej dziewczyny, bo one nie potrzebują atencji ani w internecie ani w realnym świecie.
  • Odpowiedz
@Frania_co_cie_poniania: mow do mnie normalnie

dziewczyna 25 lat - po studiach, niegdy nie miala seksu z nikim
dziewczyna 25lat - czeka na mezyczne ktory pewnie tez w domysle nie uprawial seksu
dziewczyna 25lat - jest ogarnieta

nikt jej nie dotrzega ? ladnej fajnej madrej dziewici nikt nie dostrzego ?

nic tu sie nie zgadza a atencja jest najmniej wazna, fajne babkio 8/10 maja wziecie bez zadnej atenji, no chyba ze ta
  • Odpowiedz
@bazingaxl: dobra, źle się wyraziłam, nie są niedostrzegane zupełnie, ale np nie pchają się w związki, gdzie po miesiącu kolesia swędzi krocze, bo wiedzą że nic z tego nie będzie. No i chyba się zgodzisz, że większość z was, samców, lubi pyskate, rozwrzeszczane Karyny, które afiszują się swoją seksualnością.
@edek112: ja nie o takich mówię
  • Odpowiedz
@Frania_co_cie_poniania: no costy, wiekszosc "normalnych facetow" woli ciche myszki ktor ugotuja a co najwyzej w lozku jakis figiel odstawia raz na tydzien ale bez przesady

no i wlasciwie to chyba malo wiesz o zyciu i facetach, taka panna w wieku 25 lat jest materialem dla 30-35 latka ktory juz niejedno pole zaoral

niejeden facet umie powstrzymac rozporek na dlugo ale co z tego to nie ma znaczenia bo jak nasza dziewica
  • Odpowiedz
@bazingaxl: I don't think so. Wiele moich znajomych, w tym moja siostra o lvl25 są z facetami w swoim wieku bądź starszymi o rok/dwa, którzy mieli jedną/dwie partnerki wcześniej i nie ma żadnych tragedii z tego powodu. Niby czemu miałyby szukać sobie kogoś 10 lat starszego?
I co to znaczy słaba w łóżku? Ty mistrzem od razu też nie byłeś. Dużo zależy od faceta, nie mówię o tym że on ma
  • Odpowiedz
@Frania_co_cie_poniania: ok skonczmy tutaj bo ja mam inne zdanie, nie wyobrazam sobie zeby to odemnie zalezalo jaka kobieta jest w lozku, ktos ma swoj charakter swoje potrzeby i powinien byc soba a nie kims obcym bo ja akurat jestem taki czy inny

albo ktos lezy jak kloda i zawsze bedzie tak mial bo to jego natura albo lubi seks i zawsze go lubi i nie wazne jaki jest facet taka kobieta
  • Odpowiedz