Wpis z mikrobloga

Mirki orientuje ktoś w temacie GBL/GHB?
W sobotę się z kumplem trochę #!$%@? i zaczeliśmy temat o tej substancji że podobno takie to #!$%@? fajne i w ogóle, niewiele myśląc poszperałem po googlach i znalazłem sklep z tym specyfikiem http://www.strony.toya.net.pl/~kate/ i zamówiłem 50ml, dziś dostałem maila z potwierdzeniem wysyłki.

I teraz pytanie, czy nie grożą mi za to bagiety? Czytałem na hypku że to substancja monitorowana i mogą coś węszyć, a jeśli nie to czy takie pierwsze lepsze źródło może być w miarę pewne czy dostane 50ml jakiejś bliżej nieokreślonej substancji?
Bo tak sobie o tym czytałem jeszcze dziś to nie wydaje się to jakieś straszne i chętnie bym w sumie spróbował ( ͡º ͜ʖ͡º)

#narkotykizawszespoko #gbl #prawo #hyperreal #pomocy
  • 19
@ForThoseWhoKnow: Dzięki, a jak na próbę spożyję powiedzmy ten 1ml z wodą bez żadnego oczyszczania to chyba nic nie grozi? Widzę że jesteś chyba w temacie to jak możesz to napisz na co zwrócić uwagę z tą substancją bo ja nigdy nie miałem z tym do czynienia a przytruć bym się nie chciał ;)
@wisecracs: Strona jest ok. GBL jest legalny. Dopiero jego metabolit, GHB, jest nielegalne. Nie mieszaj z alkoholem. Podbija działanie innych substancji psychoaktywnych. Dawkuj strzykawką, odmierzaj precyzyjnie dawki. Proponuje zacząć od 1ml, rozpuść w małej ilości soku, najlepiej tak żeby na raz móc wypić :) Działanie odczuwasz po 20 minutach. W razie pytań pisz. Uważaj jak będziesz odmierzał, bo substancja jest silnym rozpuszczalnikiem i możesz sobie zniszczyć podłogę/klawiature itd. Głowa nie zawsze
@wisecracs: rynek w PL jest mocno ograniczony, o tej stronie na HR nic nie ma. Sort nie pewny, może być mocno organoleptyczny. Licz na wyjebkę, sprawdź pakę, najlepiej odkręć korek i powąchaj XD. Nie przełkniesz tego bez wody. 2,5ml / 250ml cieczy minimum. Gdybyś potrzebował jeszcze jakichś informacji to wal XD
@neomotion1: Przysłali ale jakoś mi to nie podchodzi do gustu :/ kręci mi się po tym w głowie i tyle heh.
Dałem kumplowi niech chleje, bo na niego to jakoś lepiej działa. Jak dla mnie szkoda żołądka.