Wpis z mikrobloga

@Emes91: trzeba było kogoś zapytać o opinie na temat t95 - jak dla mnie słaby, ze względu na prędkość, ma bitwy, że same dingi wpadają, można jechać przed siebie i spotować, a z drugiej strony trafiają się takie jak wyżej, wchodzi wszystko. Jakbym miał wybrać TDka amerykańskiego IX tieru to dla mnie T30 > T95.
@saimonm: Ale się spodziewałem,ze to gówno jest. Po prostu akurat tę linię kiedyś, dawno temu zacząłem robić, kiedy jeszcze nic nie wiedziałem o grze, a nowej nie chce mi się zaczynać.
@Emes91: Mogło być gorzej, mógł paść oprócz kierowcy, silnik no i może jeszcze paliwo :D
Ale za to T110e3 jak nie ma artylerii to spoko czołg, ma fałszywy weakspot na dachu :)
@Gerwazy_: Yy, a co to ma w ogóle wspólnego z czymkolwiek, człowieku? W tej powtórce ani ja, ani nawet te IS-y nie strzelały z golda, więc o co Ci chodzi?

@Emes91: a o to chodzi, że nie ma powodów łapać bulwersa, że przebija cie is3. pancerz dawno przestal sie liczyc i grając naleśnikiem, trzeba być na to przygotowanym, a nie płakać po kontach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)