Wpis z mikrobloga

1. Umów się z loszką z którą kręciłeś na film
2. Przyjdź na ten film
3. Czekaj 15 minut bo robi coś na kompie
4. Spytaj się ''To co w końcu oglądamy''
4. ''Nooooo zaraz anon przyjdźie z filmiem
5. ż#!$%@?.png
6. Gość przychodzi
7. Zaczynamy oglądać film
8. Ona się na nim rozwala i śmieszki ogólnie
9. Siedź w kącie i płacz po cichu przez bite #!$%@? 2 #!$%@? godziny

Mirki chyba osiągnąłem dno jako #przegryw...
  • 55
  • Odpowiedz
@mentosh: czasem bywa tak, że ta druga osoba potrafi zakręcić, więc może na początek luźna znajomość, fuckfriendy i takie inne bzdury ^^ i "że ona nie wiedziała", wiesz, #!$%@?.

  • Odpowiedz
no jest. Zaprosić do kina i samemu rezerwować bilety ;)

@enron: oho, kolega jeszcze wiekszy przegryw niz @Shadi xD


@mentosh: bo nie lubię oglądać filmów na mikrym ekranie i z fatalnym dźwiękiem? :) Film na komputerze to sobie z kumplem przy piwku mogę obejrzeć albo z żoną jak uśpimy dzieci (choć po co się męczyć, lepiej odpalić na telewizorze)...

Jeśli JA rezerwuję bilety do kina, to JA kontroluję sytuację. W
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@enron: Do kina zapraszać nie chciałem, bo oprócz filmu jeszcze chciałem pogadać, pośmiać się i ten tego... Film miał być tylko pretekstem... Miało być fajnie, wyszło jak zwykle.
  • Odpowiedz
@Shadi: co Cie skusiło, żeby niejako chwalić się takim przegrywem przed szerszą publicznością? #atencyjnyniebieskipasek czy ocb? Gdyby mi taka sytuacja się przytrafiła usunąłbym ją ze swojego życia, starał się jak najszybciej zapomnieć i nie mówić o tym absolutnie nikomu,bo wstyd.

  • Odpowiedz
@Shadi: Gratuluję, że potrafisz się z tego śmiać. Jak mówi Pan Jurek trzeba mieć poczucie humoru, żyć do przodu, nie przejmować się troskami i być zadowolonym z siebie i z życia LINK
  • Odpowiedz
@Shadi: Jak jej nie olejesz zupełnie i przyjdziesz się cumplować jak się zrobi miła to znajdę Cię i zabiję.
t: wykopek snajper super komandos
  • Odpowiedz