Wpis z mikrobloga

Witam, pisałem że do gry wracam dopiero za 2 tygodnie ale źle popatrzyłem i bundesliga rusza już w ten weekend.
Tak jak mówiłem wcześniej od jakiegoś czasu testowałem system na sucho i ładnie to wygląda dlatego jestem gotowy zainwestować
część mojej wygranej z pierwszego miesiąca 1600zł i zobaczymy co z tego wyjdzie.

System AKO "3"

- dwa wydarzenia na kupon
- kursy 1,650-2,025
- ako każdego kupony z takimi kursami wynosi +/- 3,00

Przez pierwszy miesiąc będę prowadził testy (beta xD).
Zaczynam w każdy piątek tygodnia a kończę następnego z czwartku na piątek.

Mecze to głównie: kartki,rzuty rożne ponieważ tutaj mam największą skuteczność dodatkowo czasami nba albo piłkę jak będzie coś ciekawego.

Start systemu: 30.01.2015 koniec 27.02.2015
W zależności od tego czy to wypali czy nie, testy mogą się przedłużyć o 1 tydzień.
Podsumowania co tydzień.

------------------------------------------------------------------
System wygląda następująco:

Przez te 7 dni puszczam 8 kuponów, czasami może być tak że w ciągu jednego dnia puszcze 3 jak będzie ciekawa oferta.

Bukmacherzy na których będę grał to: bewin,bet365,willamhill,unibet(rzadko)

Jak to może wyglądać jeśli chodzi o kasę:

(przykład: 3/8 oznacza że 3 zakłady na 8 był trafione czyli w tygodniu jesteśmy +100zł do przodu)

OPCJA ZERO: 0/8 kuponów -800zł

Pierwsza opcja (lvl1): 1/8 kuponów -500zł

Druga opcja (lvl2): 2/8 kuponów -200zł

Trzecia opcja (lvl3): 3/8 kuponów +100zł

Czwarta opcja (lvl4): 4/8 kuponów +400zł

Piąta opcja (lvl5): 5/8 kuponów +700zł

Szósta opcja (lvl6): 6/8 kuponów +1000zł

Siódma opcja (lvl7): 7/8 kuponów +1300zł

Ósma opcja (lvl8): 8/8 kuponów +1600zł

------------------------------------------------------------------

Wszystkich chętnych do testowanie systemu zapraszam do obserwowania ---> #typyzorbity

Pytaliście też żeby zrobić tak abyście dostawali powiadomienia z typami. @sinc199 zaproponował fanpage albo jakąś grupę na fb, osobiście wole na wykopie dodawać i robić podsumowania ale jak @sinc199 wszystko ogarnie to mogę dodawać na fb. DLA CHĘTNYCH GŁOSOWANIE W KOMENTARZACH.

Podsumowując:

Byłbym bardzo zadowolony jakby co tydzień udało się utrzymać na 3/4lvl ale wiadomo jak to bywa w bukmacherce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
"Pamiętajcie, że są to testy "beta xd" i gracie na własną odpowiedzialność"

Żeby nie było że spamuję pamiętajcie że dzisiaj nasz ulubiony mecz/zakład który jak do tej pory nas nie zawiódł:

Atl. Madrid - Barcelona

Brak kartki między 1 a 15 min kurs: 1.57 (willamhill)
Brak kartki przed 21 min bet365 kurs:1.83 (bardziej ryzykowny)

#bukmacherka
  • 24
  • Odpowiedz