Wpis z mikrobloga

#trulolcontent #ateizm #neuropa

Zapraszam was na fantastyczną podróż przez komentarze z youtube. Zapnijcie pasy, wykupcie chemioterapię, lecimy.

ktoś jeszcze wierzy w te bajki o małpoludach?? przecież na to nie ma nawet żadnych dowodów... gdzie sa Ci nasi przodkowie? byli mądrzejsi od małp i wygineli? a małpy przezyly? małpy sie ciagle krzyżują tyle tysiecy lat i jakoś nie wyszedł im zaden homo sapiens ;) odkopali stare szczatki małp, stare szczatki ludzi, zmieszali jedno z drugim, brakujące ogniwa "uzupełnili" i stworzyli jakieś homo sapiensy.... niedługo odkopią stare szczatki jakiegoś konia i człowieka, zmieszają i powiedza ze żyły centaury na ziemi ;) takie "dowody" kiedys mnie przekonywały ale teraz juz coraz mniej.... tak samo z tym globalnym ociepleniem, tez mnóstwo dowodów i jeszcze ciągle rosnące wskaźniki ;) nie wspomne już o prozdrowotnym GMO

Podaj jeden wiarygodny dowód potwierdzający ewolucje, wszystkie wasze fakty są suchymi teoriami wysnutymi dla alternatywy wiary w stwarzanie!


W odpowiedzi osoba ta dostała bardzo długie i dosyć szczegółowe rozpisanie dowodów wraz z przykładami. Co na to odpowiedziała?

Skoro w to wierzysz proszę bardzo! Tylko nie wołaj o pomoc stwórce kiedy Twoje bez sensowne życie zacznie z Ciebie uchodzić! Jestem ciekaw jak się w tedy zachowasz i czy nadal będziesz wierny ewolucji! 


Kolejny komentator:

Dawkins jest taki zabawny. Wyjął planszę, namalował coś na niej i "udowadnia" tym malunkiem ewolucję. To inteligentny człowiek, zatem musi mieć też ubaw z tych, którzy mu wierzą. Ta jego plansza jest tyle warta co moja. Narysowałem na niej korzeń chrzanu, pietruszki i marchwi. Na podstawie tego malunku udowadniam, że marchew wyewoluowała z chrzanu. Pośrednią formą jest pietruszka, mająca trochę cech chrzanu, a trochę marchwi. Ciekawe w jaką roślinę wyewoluuje teraz marchew?[..] Zdecydowanie udało mu się. Przekonał Ciebie. Nawet tak bardzo przekonał Ciebie, że aż dałeś sobie like'a za swój "trafny" komentarz. Ale ubaw z kolejnego ewolucjonisty.

Skoro nawet profesorowie twierdzą, że dowody NIE SĄ NIEPODWAŻALNE, to gdzie jesteś Ty z Twoją wiedzą? Jak trzeba mieć małe pojęcie o nauce, żeby tego nie rozumieć?

Najbardziej przeraża mnie,że mimo braków prawdziwych dowodów uznano ewolucję za fakt. Cały świat przepełniony jest kłamstwem! Wszystko po to by dać sobie przyzwolenie na życie bez konsekwencji związanych z wiarą w Boga!

I dalej "skamieliny posrednie" co tutaj jest posdreniego?ludzie #!$%@? czy wy macie mozgi? jak by byly posrednie to przedstawiono by dziesiatki coraz to nowszych wersji jednego gatunku.Ta tutaj mamy calkowicie odrebne i calkowicie przystosowane gatunki.Ktore nie maja nic wspolnego z innymi tutaj przedstawionymi.Dajecie sie sie nabrac na pol prawdy uznajac to za prawde absolutna.Niektorych tutaj nawet ponosza emocje co z najnowszych badan wynika iz ateizm to religia.dzieciaki macie dane z 20 wieku!!!


Po przeczytaniu odtańczmy jak raduje sie nasza dusza.
  • 8
@Epoche: Bóg stworzył człowieka. To skąd wzięli się murzyni?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nauka charakteryzuje się tym, że zawsze zostawia możliwość podważenia wcześniejszych teorii (w przypadku ewolucji też naukowcy mogą się mylić - jest taka szansa).
Pseudonauka i religia nie mają takiej możliwości, często pewne rzeczy są przytaczane jako niepodważalne fakty.
@Epoche: Teoria Ewolucji Darwina to największy bubel w historii ludzkości, pozatym obraża naszą inteligencję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet nie wiecie za jakich idiotów mam ludzi uznających TEORIĘ, która nie znalazła potwierdzenia przez calusieńkie 150 LAT za pewnik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Głównym argumentem ewolucjonistów jest to, że ta teoria jest najbardziej prawdopodobna więc musi być prawdziwa bo na ten czas nie ma