Wpis z mikrobloga

#sztuka #plakat #zadarmo
Mirki i Mirabelki! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pora na moje pierwsze #rozdajo.
Wśród osób plusujących wpis i obserwujących (podwaja możliwość wygranej) mnie wylosuję jedną osobę mającą możliwość wydruku dowolnego (prosiłbym o jpg w dobrej jakości) plakatu na bannerze techniką solwentową. Maksymalny rozmiar plakatu to 2x2 m.
Losowanie odbędzie się w sobotę o godzinie 21. Pic related ( ͡° ͜ʖ ͡°)
s.....m - #sztuka #plakat #zadarmo
Mirki i Mirabelki! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pora na moje pierw...

źródło: comment_299We0TZlxi702VPaFHcDHhoBYDLD3Fg.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@tomy86: Cena jest zależna od materiału na jakim zostanie wykonany wydruk tj:
- banner 510g - 40 zł
- papier foto - 45 zł
- płótno 60 zł
- folia samoprzylepna 30 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomy86: Wszystkie wydruki drukowane są w 1440 DPI, więc chcąc nie chcąc na wszystkich wygląda to zajebiście, ale jeśli miałbym wybierać to zdecydowanie papier foto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis: nie, to jest cena wydruku o rozmiarze 1m x 50 cm. Papier foto raczej ciężko jakkolwiek powiesić na ścianie. Folia stosowana jest głównie do oklejana samochodów, okien etc. Na ścianie raczej by się to nie sprawdziło. Z bannerem nie ma problemu, ponieważ idziesz do Castoramy kupujesz sobie desesczki, skręcasz ramę i takerem albo gwoździkami montujesz wydruk to ramy.
@dziekan5 dobrze by było > 1800 x 1200 px, ale przy 1600
  • Odpowiedz
@sajm: 1440 kropek na cal?

0,5 m to około 20 cali, 300 DPI to taka przyzwoita jakość (przynajmniej dla zdjęć), czyli potrzeba 300 * 20 pikseli na tej długości. 1600 x 1200 to można sobie ustawić tapetę na monitorze albo wydrukować standardowe zdjęcie.
  • Odpowiedz
@sajm: Na początku myślałem, że opsnęło się coś na klawiaturze podczas pisania. Potem, że może to kilka kolorów * 300 daje 1440 pikseli. Już doczytałem. Chodzi o to z jaką rozdzielczością można wycelować kropkę, a nie chodzi o rozmiar samej kropki, więc kropek nadal zmieści się pewnie kilkaset, ale można je precyzyjniej ułożyć.
  • Odpowiedz