Wpis z mikrobloga

Jest sezon na postanowienia noworoczne. Początkujący, bez rozgrzewki, ładują kilogramy i siłują się aż słychać trzeszczenie ich stawów. Gdy ktoś im zwróci uwagę że źle ćwiczą to przestają udawać twardziela i płoszą się jak dziecko okrzyczane prze nauczycielkę, robią pół serii i chowają się gdzieś na 20 minut. Nie odnoszą ciężarów na miejsce i tym samym jest burdel jak w damskim sklepie z butami przecenionymi z 300 na 30zł. Gdy skończą to wszędzie walają się butelki po napojach i ręczniki o których już nie pamiętają. Natomiast wielu z nich nie zapomni o zalogowaniu się na facebook i zaznaczenia na tablicy że tak bardzo ćwiczą.
Nikt z nich nie ogarnia urządzeń cardio. Laski cisną na maszynie crossfit na poziomie 1/20 gdzie 5/20 jest jakkolwiek odczuwalne dla zdrowego człowieka ( i tak też rzecze trener). Po 20 minutach ćwiczeń mają wypalone 120 kcal i to jest ich cała walka o smukłą sylwetkę. Jak maszyna ma siedzenie to jest to dla nich dobre miejsce do pisania postów na tablicy. Zapewne w marcu nie spotkam 80% z nich, bo takie mam geny Bożenko i nic się nie da zrobić.

#januszemotywacji
#januszesilowni
#silownia
#gorzkiezale
  • 11
@Fastboot: ja po sobie przynajmniej zawsze sprzątałem i coś tam ogarniałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) A maszyny na których można robić cardio(jak ja tego nienawidze) siedząc są świetne, można się czymś zająć przy okazji
@Fastboot: chyba nie była zła technika, w końcu ćwiczyłem na maszynch. Tak, mięśnie słabe. Rok temu też ćwiczyłem. Przy użyciu ciężarów. Zerwałem ścięgna. Super ćwiczenia.