Wpis z mikrobloga

@grim_fandango: Masz coś do powiedzenia oprócz "beton ch…" ???

taka prawda niestety jak SŻ mówi i widzę, że co po niektórych posłów – co nie mają szans na przyszłą kadencję – bardzo boli zad, że im SŻ przekreślił plany wjechania do sejmu na plecach KNP. I z tego powodu zlecili swoim asystentom hejtowanie SŻ.
No cóż, walka o życie, tonący brzytwy się chwyta.
@franekfm: Jakie tam były inwektywy? SŻ #!$%@? problem "spadów" co według mnie jest nie prawdą, trzeba było działać wcześniej z tymi problemami, a nie mówić "mówiliśmy prezesowi, ale on nas nie słucha", wyrzucili go przed rozpoczęciem kampanii prezydenckiej i teraz na silę szukają tłumaczeń. Trochę więcej wysiłku bym oczekiwał od SŻ, ale to chyba daremne.
@blaze01: kiedy wcześniej? największy syf jest po wyborach samorządowych, mniej więcej miesiąc po czyli w połowie grudnia 2014 kiedy to ludzie się zaczęli masowo zgłaszać po wierzytelności np. za wydrukowane na zamówienie KW materiały wyborcze. Sztab wyborczy KW był powołany w całości przez JKM.
Powiesz mi kiedy mieli to wcześniej załatwić sprawę? Może w 2013 roku?
@xda_: co ma rada nadzorcza wspólnego z demokracją?
Konwentykl w KNP to odpowiednik rady nadzorczej.

Powtarzam bo widzę, że nie rozumiesz. ŻADNA firma nie działa w oparciu o demokracje, ŻADNA. Pracownicy mogą jedynie wypowiedzieć swoje zdanie ale decyzja nigdy nie jest w ich gestii.
@franekfm: nie wykluczam tej teorii (też mam podejrzenia co do kilku osób), ale powiedz mi dlaczego SŻ ma być autorytetem. Co zrobił odkąd jest europosłem dla KNP? Wygląda na to, że jest zbyt leniwy żeby nawet pierdzieć w stołek. Miał szansę coś zrobić w europarlamencie, a wygląda to wszystko jakby gość dbał jedynie o swój interes. No chyba, że będziesz mi próbował sprzedać wersję, że nic nie mógł, bo był zajęty
@xda_: demokracja to jest władza ludu. To że jest głosowanie wśród kilku osób to nie jest demokracja. Tak samo polski sejm nie ma wiele wspólnego z demokracją. To jest oligarchia. Poczytaj sobie szeroko o "demokracji" i wielu jej odcieniach bo moim zdaniem zbyt wszystko upraszczasz.
Jobs został zwolniony ze swojej własnej firmy, którą własnoręcznie założył.

@xda_: Jobs został zwolniony może i z firmy, którą założył ale KTÓREJ NIE BYŁ JUŻ WŁAŚCICIELEM – bo ją najpierw sprzedał.

Skąd Ty możesz wiedzieć o czym ja mam pojęcie jak sam nawet nie rozumiesz sytuacji Jobsa w Apple. Beka ostra.