Wpis z mikrobloga

Nie masz planów na weekend?! Znajomi wpadają na piwko?! Kochasz kody i łamigłówki?

Przed Tobą naprawdę zajebista zabawa!

Nie widziałem, żeby ktoś już to na mirko umieścił, więc zrobię to ja!

Już tłumacze o co chodzi.

Łódzki escape room (to taka moda z zachodu, aranżuje się lokale na tzw. escape roomy, do których zapisujemy się z grupą znajomych i wykonujemy serie logicznych łamigłówek i zadań, by te pokoje opuścić) o nazwie Tkalnia Zagadek stworzył grę internetową z okazji otwarcia nowej sali. Gra posiada 13 etapów, których przejście jako pierwszy nagradzane jest darmowym wejściem i "rozdziewiczeniem" nowej sali.

Generalnie bawię się w to ze znajomymi od kilku dni i rzeczywistość zamieniła mi się w jedną wielką łamigłówkę. Nie idę nawet dzisiaj na miasto, bo poziom 8 daje mi się we znaki cały dzień i muszę go rozwiązać.

W ukrytym wstawiam oryginalny opis zabawy ze strony Tkalni na facebooku.


link do gry


Kto zdradza metody na rozwiązanie poszczególnych etapów ten faja.

#gry #lamiglowka #wolnyczas #tkalniazagadek #lodz #konkurs
  • 151
@Kramarz: Z informacji na stronie Tkalni wiem, że część ludzi jest już blisko, ale wygranego jeszcze nie ma. Ja nie gram dla nagrody, bo będąc na 8 etapie mam małe szanse, bo jest coraz trudniej (kolega darował sobie dziś uczelnie i od 11 walczy z 9 etapem i nic nie ugrał).

Sama frajda jest kosmiczna, a do tego nowego escape roomu i tak się wybiorę.

@pomidorowka: Nie wiem, to się
@offway: z metrem, zajrzałem do źródła, obczaiłem mapę i mnóstwo kombinacji linii metra itp, nic nie bangla

gdy się wyczerpalo wszystkie sensowne opcje i nadal się stoi w miejscu, to gra przestaje być fajna i odpycha :)
@offway: newyork, nowyjork, wszystkie linie metra, boradway, fireside, restaurant, isogram, ponad 20 ulic już wpisywałem też... nic, heh... pewnie jest zbyt proste, a ja doszukuje się bardziej skomplikowanych połączeń