Wpis z mikrobloga

@Wybroczyna: Powiedz Tym co wobec całego świata i w intrenecie i po parafiach opowiadają kłamstwa pomówienia , ludzie im wierzą co też powoduje u Ciebie brak szacunku dla Największego zwycięstwa w dziejach Polski i świata .Oddajemy to Gorbaczowowi czy Murowi Berlińskiemu .Zwycięski bój prowadzony pod moim przewodem od 1968 r krętymi drogami , ale bezdyskusyjnie zwycięski .Zwycięstwo przekazałem Wam [demokracji] Co z tego wyrabiacie to już inny problem Dla Wam podobnym
@lechwalesa: szacunek mam do kazdego zwyciestwa ale to nie bylo pelne zwyciestwo, III RP to wlasnie dzieki panskiemu dzialaniu spadkobierca PRL. Zmarnowaliscie ogromne szanse ktore mielismy. Mozna bylo zrobic lustracje i #!$%@? wszystkich czerwonych na zbity pysk. Czemu tego nie zrobiono? A bo ikona by pierwsza poleciala.

Szacunek mam do 10 milionow ludzi w Solidarnosci, do ksiedza Popieluszki, do Walentynowicz na ktora Pan plul, Gwiazdow, zwyklych szarych ludzi ktorzy sprzeciwili sie
@lechwalesa: Lechu, młode pokolenie w twoje kłamstwa nie uwierzy, daj sobie spokój. Pokazujesz artykuły z przychylnej ci w tamtych czasach prasy oraz wyroki sądów. Jak niby mieli wydać inny wyrok jak żeś swoje teczki poniszczył? Do tego akta wypożyczałeś na swoje nazwisko i zostawiłeś ślady powyrywanych stron.. tak spryciarz z ciebie. Zainteresowanym polecam przeczytać książkę "SB a Lech Wałęsa" wydaną przez Instytut Pamięci Narodowej, w której są twarde i niepowtarzalne dowody
Pobierz kuriozum5 - @lechwalesa: Lechu, młode pokolenie w twoje kłamstwa nie uwierzy, daj sob...
źródło: comment_qTgxbkZWkDLf7KQWQdknLgHWx2OLyhja.jpg