Wpis z mikrobloga

Tez was skreca z zenady gdy widzicie "sportowe" samochody na miescie? Do miasta sa auta miejskie,a nie m3. Tak samo jak ktos chodzi w butach narciarskich, bo drogie. Nie czujecie tego zazenowania? Kolejny gimnazjalny trend to motocykle ktore maja 1l pojemnosci I pelne owiewki? Serio? Jezdzicie tym po drogach, a wygladacie jak na motogp. Rozumiem 125ccm w pelnych owiewkach, bo tam chodzi o spalanie I rekompensowanie niskiej mocy, ale wieksze pojemnosci to takie "zobaczylem w tv wyscig I ja tez chce udawac ze jestem Rossi" #motoryzacja #przemyslenia #zdupy
  • 71
Do miasta sa auta miejskie,a nie m3


@Ave2: jeszcze dodam że M3 jest I-D-E-A-L-N-Y-M autem do miasta

Taki twój wywód to bym rozumiał o M760i. Spali te 25 litrów, ma ponad 5 metrów i nigdzie po mieście nie zaparkujesz, ciężko manewrować a w cenie tego V12 kupisz M4 do zabawy i 530d na dupowóz na trasy

A taka M3: niewielka, mieści się wszędzie, zwinna, przyciąga wzrok i dupeczki, jak trzeba pomieści
@Ave2: żenada mnie skręca jak widzę sztuczne popsy, kolorowe paski i rozbudowane bodykity na nowych samochodach. Jeżdżą takie bananowe oskarki, pierdzą tym gównem "prrrr prrrr patrzcie na moją furkę w leasingu na firme starego brrrr prrrr". Żeby to chociaż faktycznie jakoś tam brzmiało, ale te wszystkie hothatche zjada 10 letnia C, czy E klasa amg, która przy tym jest stonowana i elegancka.
@Ave2: to niepopularna opinia, ale mniej więcej wiem, o co Ci chodzi. Ja ogólnie mam odczucie, że kupowanie sportowego auta to bardzo niepraktyczny i drogi bezsensowny wydatek, więc jak widzę kogoś, kto się czymś takim wozi, to od razu mam mocne podejrzenia, że jest pustym pozerem i nie chcę mieć z kimś takim za bardzo do czynienia. Tak, wiem, że ludzie są różni i to niesprawiedliwe w stosunku do takiego kogoś,