Wpis z mikrobloga

@Brodal: pisać każdy może a doświadczenie pokazuje coś innego. Może to wina tego ze na Śląsku za duże zagęszczenie miast i w sumie ciężko się dogadać ze pali się w lesie w danym miejscu. Jednak zdecydowanie jestem za pozostawieniem tych numerów.
@Brodal: nie berdzo rozumiem sensu tego wpisu, poza gromadzeniem atencji. Albo robisz znalezisko z AMA i jeżeli jest zainteresowanie, a Twoje odpowiedzi zadowalające to przebija się na główną (nawet pomimo tego że kiedyś takie było), albo odpowiadaj tutaj na pytania.
Co to ma być kurna, przedszkole?:

Jeśli byście takowe chcieli to proszę dajcie plusika.

a na zadane pytanie

jak będzie AMA to bardziej szczegółowo to opiszę
@Seraphiel: było podobne AMA z dyspozytorem 999, wolałem więc zobaczyć czy jest zainteresowanie. Nie przeliczam plusów na atencję, nie są one dla mnie żadną walutą itp. itd. nie robię tego dla koloru nicku. Chciałbym żeby jak najwięcej ludzi wiedziało jak działa 112.

Ktoś daje plusa rozumiem że jest zainteresowany. Nie ma sensu drążyć i rozkładać na czynniki pierwsze tego jak to napisałem.
@Brodal: Jeżeli faktycznie chciałbyś aby "jak najwięcej ludzi wiedziało jak działa 112", to tak powinieneś zatytułować znalezisko, dodać ciekawą treść i je dodać. Jeżeli w komentarzach pojawia się dodatkowe pytania to mógłbyś wtedy odpowiedzieć. Nie wiem dlaczego wszyscy uważają, że ama polega na dodaniu znaleziska o treści "zadawajcie pytania". Czy to takie trudne - napisać 2-3 strony ciekawej treści, wrzucić w pokazywarkę i wtedy dodać że z chęcią odpowiesz na dodatkowe
@Seraphiel: no tak chcę zrobić, najpierw opisać, dołączyć filmik, ustawę, i plany ministerstwa odnośnie rozwoju numeru. A na koniec chcę napisać zdanie:

Jeżeli macie pytania odnośnie codziennej pracy operatora to proszę zadawajcie


wiem jak wyglądają ama i chiałem to zrobić na wzór zachodni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Brodal:
1. Czy operatorzy numerów alarmowych mają pod ręką do dyspozycji, jak amerykanie, katalog pytań nomen omen "Ask Me Anything"?
BTW: Jest to spisany zbiór pytań, z którego korzysta się aż do momentu przyjazdu pomocy, w celu odwrócenia uwagi poszkodowanego od traumatycznej sytuacji, w której się znajduje i jednocześnie sprawdza się jego kondycję oraz warunki otoczenia.
2. Czy doświadczyłeś już podobnej sytuacji, jak na poniższym znalezisku:
http://www.wykop.pl/link/2367778/spot-ukazujacy-problem-przemocy-domowej-z-bloku-reklamowego-super-bowl-2015/#comment-26017826