Wpis z mikrobloga

Urwa mirki, jutro do budy. Nienawidzę tego miejsca.
Może Wam się wydawać, że to #techbaza #sielanka i że wy w studbazie to dopiero urwanie głowy, że to jest już survival 100pro i czujecie się jak Bear Grylls.
Nienawidze tego miejsca. Wstaję o 5:30, żeby wyjść o 6 z domu i wrócić o 18. Super dzień #!$%@?. A żeby następpnego dnia wstać, muszę pójść spać o 22. Zostaje cztery godziny na relaks!
3 Godziny zajmuje mi dojazd. Spoko jakbym sobie usiadł i przeczytał jakąś książkę, albo obejrzał film. Ale nie. Godziny szczytu here, więc 3 godziny stania i łącznie z 8 przesiadek. Super podróż bulwo.
Od 8 do 15 w szkole. 7 godzin #!$%@? rówieśników z iq 0,, z czego czasem posłucham nauczyciela który może ma coś ciekawegfo do powiedzenia. A z każdego przedmiotu jestem do tyłu. Jeszcze ten gównoprzedmiot etyka. Jak ja tego gówna nienawidze. Siwek bez zębów #!$%@? 45 minut cytaty z gównofilozoficznych ksiązek o o roli natury w życiu człowieka, o miłości, o #!$%@?, z czego wszystko jest sformułowane tak, żeby zapchać jak najwięcej notatek i podać jak najwięcej gównozdań, a wynieść jak najmniej informacji. Spoko, zdaje sobię sprawę, że wszystkie przedmioty mi się w zciu przydadzą (oprócz właśnie etyki), no ale #!$%@? to jest jak więzienie. Jakbym jeszcze dostawał hajs to sppoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) #boldupy #niekonstruktywnywpis
  • 5
Zostaje cztery godziny na relaks!


@jem_pierogi: Jeszcze wspomnisz te słowa!

zdaje sobię sprawę, że wszystkie przedmioty mi się w zciu przydadzą (oprócz właśnie etyki)


Wszystko zależy od człowieka, jeden wykorzysta coś z każdego przedmiotu, inny z niektórych nic nie wyniesie...