Wpis z mikrobloga

mirki,
czym leczyc zatoki?
nie bola mnie ale zamiast kataru mam taka wydzieline niefajna ktora blokuje mi nos, a przynajmniej jedna dziurke (hehe nie przegrode, bo przegroda jest jedna hehe) i probuje inhalacji (1 proba zakonczyla sie porazeniem wechu bo jeblem olejku za duzo i myslalem ze nie wyrobie, tak sie sztachłem ze poczulem wszystkie doslownie drogi oddechowe)
nie jest to raczej zapalenie, ale nie jest za fajnie przez to cos co mi blokuje noc
#medycyna #zatoki #mirkoratuj #helpdesko #as #windy
  • 23
  • Odpowiedz
To co mówisz to wydzielina pełna bakterii. Musisz to wyleczyć. Leczyć tzn siedzieć. w domu i czekać aż ci przejdzie6z zatok na gardło migdałów może nawet płuca. Ogólnie będziesz zdychac. Jeśli nie wyleczysz to lekarz i antybiotyk. Jak pójdziesz od razu do lekarza po antybiotyk, to oczywiście wyleczysz szybko ale potem za jakiś czas jak cie dopadnie to antybiotyk będzie mało skuteczny. Inhalacje rób. Czosnek #!$%@?, cebulę, miód ale bez podgrzewania, aspiryna,
  • Odpowiedz
@muchabzz: a dlugo to moze schodzic z zatok? kyrrrwa nie chce isc do lekarza bo to #!$%@? konował i nie zdiagnozowal u mnie anginy zwanej mononukleoza mimo ze #!$%@? mowilem co mi jest
kiedys to trwalo ze 4-5 dni i przeszlo od reki a jedyne co bralem to jakies teraflu czy cus
  • Odpowiedz
@kamerling_tomasz: po pierwsze to wszystko jest system naczyń połączonych. Nos zatoki uszy gardło. Jak masz zatoki to ci może splynac do gardła i tez dostaniesz zapalenia. Aa i zapomniałem. Zrób sobie jakąś zupkę i dodaj dużo curry. Działa mocno wyksztusnie i oczyszcza zatoki. Tylko nie pchaj curry do kichawy
  • Odpowiedz