Wpis z mikrobloga

usnelam w wannie, a moja matka mysli, ze chcialam sie zabic. Moja matka mnie bierze za najwiekszego przegrywa. Jak gadam przez telefon/skype to mysli, ze mowie sama do siebie i sie za kazdym razem sie mnie o to pyta. Mysle, ze meczy ja to, ze mam wyzsze wyksztalcenie od niej i zawsze jak mi cos dyktuje to mowi "ale pamietaj, ze zycie przez rzet z kropkom ". Jak mialam 8 lat i pojechalam na pierwsza w zyciu kolonie, to mnie wyslali na jakis oboz z kosciola na bite 2 miesiace i UWAGA ani razu nie zadzwonila, a w kieszen na te 2 miesiace wrzucila mi 5 zl z mina w tylu "masz dziecko zaszalej ". #feels #rodzina #mama #przegryw
  • 59
@Prezesu: no moj ojciec to taki typowy smieszek poza kontrolo janusz biznesu i promocji w biedronce xD ostatnio kupil 40 paczek pierogow w biedronce bo promocja xD o mojej mamie uzaleznionej od tetrisa juz kiedys pisalam. Siedzi od 7/8 do polnocy i gra na gry.pl no i ogolnie sa strasznie grubi i tylko siedza i jedza te wafelki. Mama fajek za fajkiem grajac w gry, a ojciec spi/je wafelki/poszedl do sklepu