Wpis z mikrobloga

OFICJALNY ETYLOFENIDAT THREAD

Mam przed sobą etylofenidat w kryształach. Kupiłem ponieważ jestem "chory" na to co według wykopu i polaczków nie istnieje - ADHD. Właściwie to mi nie przeszkadza to co mam poza tym że nie jestem w stanie pracować i robić czegokolwiek co nie jest instant gratification, nawet kiedy naprawdę coś potrzebuję zrobić. Prokrastynuję od miesięcy lub lat takie rzeczy jak: wysłanie CV do firm, pójście do lekarza/badania na problemy zdrowotne, pójście do dentysty itd.

pytania/wątpliwości:
1.boje sie że będę ćpunem jak wy i skończę na detoksie
2.co na dysforie i lęk po tym? dziurawiec? alkohol? hydroxyzine? melisa?
3.i co na lęk ogólnie?
4.co jesli sie uzaleznie
5.co jesli sobie wstrzykne wieksza dawke dla euforii?
6.w przeciwienstwie do was ja normalnie mam słabą wolę
właściwie to dziwna sprawa. bo mam wolę żeby np.ograniczać lub nie jeść niezdrowe rzeczy
ale nie mam woli zeby zrobic cokolwiek co bym chcial, potrafię tylko to co przyjemne, prokrastynowac
7.z drugiej strony jeśli tego nie wezmę to po mnie. kupiłem to za ostatnie banknoty i po tym mam rozmnożyć pieniądze i stać się milionerem
8.boję się że stanę się wesołym szczęśliwym czlowiekiem jak wy, a tego chcialbym uniknac
9.jak na razie odmierzyłem na oko i wziąłem około 3.5mg do ust, po godzinie kolejne 3.5mg. zero efektów, poza okropnym smakiem i lekkim bólem głowy.
chciałem sprawdzić czy nie dostałem strychniny. ale to i tak ryzykowne, czytałem jak inny gość zaczynał od 0.5mg i powoli zwiększał.
10.wezmę około 15mg (na oko), zgoda?
11.a jak odmierzam? metodą dziel i zwyciężaj. dzielę kryształy na oko na dwie kupki po 500mg, potem jedną dziele 250mg potem jedną dziele na 125mg i tak do skutku. wtedy oceniam wizualnie kryształy ile w nich jest i ewentualnie odcinam kawałek paznokciem.
12.etylofenidat vs metylofenidat
(etylo) mniejszy efekt na noradrenaline
plusy:
-mniejszy lęk
-mniejsze efekty serca
minusy:
-większy potencjał rekreacyjny

wolałbym metylofenidat ale nie mamy korwina ani wolnego rynku i zamiast kupić legalnie w aptece muszę kupować brudny etylo produkowany w wannie. właśnie tym się kończą regulacje

13.gateway theory. co jesli przez etylo i efekty zaczne myśleć o innych substancjach i używać je?
14.ja potrzebuję tylko czasem działać. ale boję się że polubię bycie normalnym
15.opiszcie wasze używanie etylo i co sądzicie o nim

#studia #praca #pracbaza #oswiadczenie #pytanie #gorzkiezale #kiciochpyta #polska #adhd #cpuny #cpuneria #narkotykizawszespoko #dopalacze #rc #medycyna #zdrowie
  • 29
na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi na hyperrealu

@ForThoseWhoKnow: czytałem tam trochę, ale 90% z nich to ćpuny i sobie wszczykują dla "fazy"

jak pójdziesz do lekarza to ci przepisze odpowiednie dla ciebie leki, nie musisz się leczyć sam

@ForThoseWhoKnow: hahaha
Zacznijmy od tego że w polsce adhd nie istnieje. Jeśli znajdę lekarza który wierzy w istnienie adhd, to okaże się że z adhd się magicznie wyrasta w wieku 18 lat.
będzie zapisane w rejestrze że leczę się psychiatrycznie i że przyjmuję metylofenidat. do tego rejestru ma dostęp np.sądownictwo, policja, a nawet pracodawcy. oczywiście sprawdzają go nieoficjalnie.


@popeksdzoint: Oj i na teorie spiskowe coś by się przydało.
no to jeszcze możesz spróbować z oglaszamy24, tylko zapłacisz 3 razy drożej niż w aptece

@ForThoseWhoKnow: tam to są oszuści. a i tak nie zamierzam tyle płacić.

Oj i na teorie spiskowe coś by się przydało.

@Paszko_Rymbaba: nie teorię spiskowe tylko fakty. widzę że jesteś bardzo naiwny. pracodawcy i ludzie od rekrutacji mają znajomych lekarzy którzy mogą sprawdzić kogo chcą.

dużo melisy / krople walerianowe to z takich bezpiecznych, ale
@popeksdzoint: wagę z dokładnością do 0,001g kupisz przez internet za ok. 100zł. Na oko nigdy nie odmierzysz z dokładnością do 1mg. Na oko można sobie odmierzać 100mg, ale 20-30mg z 1g może być spory błąd.
z tym potencjałem zatruwającym benzo to bez przesady, chyba że myślisz o zjadaniu całej paczki klonów na raz, a to jest conajmniej bez sensu
wagę z dokładnością do 0,001g kupisz przez internet za ok. 100zł.

@ForThoseWhoKnow: drogo. wezmę 0,01g za 15-25zł

Na oko nigdy nie odmierzysz z dokładnością do 1mg. Na oko można sobie odmierzać 100mg, ale 20-30mg z 1g może być spory błąd.

@ForThoseWhoKnow: 100mg to 1/10 tego co mam... a to jest duże objętościowo/wizualnie. nie musi być dokładność +-1mg, może być +-5mg

z tym potencjałem zatruwającym benzo to bez przesady, chyba że
@Donk_von_Fisher: do nauki/pracy intelektualnej nie ma chyba nic lepszego niż etylofenidat w połączeniu z yerbą

@CarlGustavJung: a czemu etylo łączyć z yerba? jaka różnica w porównaniu do samego etylo? yerba jest szkodliwa dla zdrowia

also, wołam do całego tematu narkomanów:
@Donk_von_Fisher, @Soultronik, @LordOfTheBananas, @CarlGustavJung, @Niejestemidealna, @Xayan, @strazpozarnaa, @lukaszewski, @kubako, @jankotron, @vxtg, @NieRozumiemIronii, @Herubin, @koniarek, @Niczyji,
@popeksdzoint: Po pierwsze, czuję się zaskoczony umieszczeniem na liście "narkomanów" :D Ja raczej jestem w temacie od tej drugiej strony - psychologiczne i (neuro)biologiczne aspekty uzależnienia. Nie czuję się kompetentny żeby udzielać Ci rad, szczególnie przez internet, ale z Twoich wypowiedzi wynika, że ADHD to może być nie jedyny problem. Metylofenidat owszem, jest skuteczny w terapii ADHD, ale pomóc może Ci też terapia poznawczo-behawioralna. Bo na niewiele zda Ci się walka
Ja raczej jestem w temacie od tej drugiej strony - psychologiczne i (neuro)biologiczne aspekty uzależnienia.

@lukaszewski: no to powiedz mi jak jest z tym. mam to wszczyknąć czy nie? nie dla fazy, po prostu żeby móc robić cokolwiek np.pracować
jaka szansa na uzależnienie?
docelowo planuje brać metylofenidat kupowany na czarnym rynku, ale na razie nie mam portfela na to, a żeby zdobyć portfel i banknoty muszę coś wszczyknąć

ale z Twoich