Wpis z mikrobloga

co sądzicie o serialu gomorra? wczoraj skończyłem oglądać i mam troche mieszane odczucia. O ile jak don Pietro trzymał łapę na interesie wszystko było ok, to jednak gdy donna Imma zaczęła rządzić, a później metamorfoza grubaska Gennego w prawdziwego badass'a trochę hollywodzko naciągana. Ogólnie nie można powiedzieć, serial jest wciągający, zakończenie otwierające drogę na kolejny sezon też spoko.
#seriale #gomorra
  • 8
@Mortal84: patrzę właśnie na oceny na filmwebie i rzadko kiedy trafia się ocena poniżej 8, chociaż akurat seriale na tej stronie są dość wysoko oceniane. Zgadzam się, że fajnie zobaczyć coś mniej mainstreamowego, ale nie wydaje Ci się, że jednak głównie ta przemiana Gennego była troche przesadzona? Nie za bardzo po amerykańsku?
@wonderboy: Zawsze i w każdym serialu jest jakiś element, do którego można się przyczepić. Czy przemiana była przesadzona? Gdzieś czytałem (bo w serialu to nie było raczej wspomniane), że Genny spędził w Ameryce Środkowej pół roku, zanim wrócił do Włoch, więc można tylko gdybać czy i jak bardzo powinien być odmieniony.
@wonderboy: Dzisiaj skończyłem ogladać. Jak dla mnie, jeden z lepszych serii jakie oglądałem, wielka szkoda, że drugi sezon planowany jest dopiero na 2k16 rok ;/ A zapowiada sie ciekawie, Pietro vs Ciro to bedzie dopiero starcie. Podoba mi się to, że w serialu nie da znalezc sie ani jednego pozytywnego bohatera, nikogo nawet nie da się polubic, nie ma komu dać kredytu zaufania, każdy okazuje sie po jakimś czasie #!$%@?ą, która