Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/wpis/11427454/oficjalny-etylofenidat-thread-mam-przed-soba-etylo/

@ForThoseWhoKnow: dobra przekonałeś mnie zaraz odmierzam na oko 15mg ETYLOFENIDATU i wszczykuję
jeśli coś mi się stanie to będą kłopoty, zostawiam list z napisanym twoim nickiem.
a jak się uzależnię to też będziesz miał kłopoty!!!

jak za godzinę nic nie napiszę to dzwońcie po karetkę i milicję
#oswiadczenie

#studia #praca #pracbaza #pytanie #gorzkiezale #kiciochpyta #polska #adhd #cpuny #cpuneria #narkotykizawszespoko #dopalacze #rc #medycyna #zdrowie #nocnazmiana #heheszki #feels #wykopjointclub
  • 25
  • Odpowiedz
@popeksdzoint: za dużo rozkminiasz a ja ci powiem bez obliczeń i teorii, że się #!$%@?. będziesz wrzucał więcej i więcej, na fazie będzie dobrze a potem cię dopadnie strzyga jak się skończy kasa i będzie trzeba odstawić albo jak zaczniesz #!$%@?ć hurtowe ilości, lepiej od razu zaopatrz się w dobre zamulacze na paranoje. ćpanie to nie matematyka, że odmierzysz sobie ileś tam mg i będziesz się tego trzymał latami. to też
  • Odpowiedz
@Prezesu: zamknij się ćpunie! ja nie będę miał żadnej fazy. to nie służy do fazy tylko do funkcjonowania normalnego

to też nie jest taki środek, który dają na adhd na zachodzie.

@Prezesu: oczywiście że jest. dodukuj się. etylofenidat jest prawie identyczny z metylofenidatem, drobna różnica że ten pierwszy działa trochę słabiej na noradrenaline
  • Odpowiedz
no i na tej noradrenalinie się przejedziesz popus, zresztą zobaczysz

@Prezesu: w jaki sposób? przecież noradrenalina tylko powiększa lęk i efekty sercowe

zresztą zobaczysz

nie zobaczysz tylko czekam na konkrety, argumenty

zresztą ja nie mam wyjścia. nie jestem w stanie robić czegokolwiek. metylofenidatu nie mogę kupić ponieważ nie ma wolnego rynku. więc pozostaje mi zostać narkomanem z powodu ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii która nie pozwala mi zakupić metylofenidatu. tak działa państwo
  • Odpowiedz
wstrzykuj a nie zabierasz się do tego jak pies do jeża

@Siegel: nie chcę zostać ćpunem i skończyć na dworcu lub detoksie
tak jak alkoholicy albo marichuanicy
dlatego potrzebuję waszego zapewnienia o bezpieczeństwie, i w razie czego to wy poniesiecie odpowiedzialność
  • Odpowiedz
@popeksdzoint: Jesteś trochę śmieszny, ale bardzo smutny. Tak jak i cały karaczan. Słowo rozsądku - poszukaj pomocy u lekarzy, albo stwórz u siebie dyscyplinę, nie wiem czy naprawde masz problem. Jedno ci gwarantuje, jak będziesz regularnie bral ETH to się uzależnisz.
  • Odpowiedz
Jesteś trochę śmieszny, ale bardzo smutny.

@evo44: uzasadnienie?

Słowo rozsądku - poszukaj pomocy u lekarzy

@evo44: o debil który wierzy w autorytet lekarza. przeczytaj sobie co wyżej pisałem o lekarzu i adhd.

albo stwórz u siebie dyscyplinę

@evo44: haha dobry śmieszek z ciebie
napisz jeszcze #bordo że wystarczy żeby wyszli do ludzi i będą mieli przyjaciół i #rozowepaski
albo do ludzi z depresją żeby się wzięli w garść

nie
  • Odpowiedz
Nie baw się w miligramy i odważanie dawki tylko syp szczura i jedziesz przez noc ;)


@Barubal: zamknij się bo dzwonię po detoks, milicję i przede wszystkim @TVN_Fakty @Fakty_TVN
już oni zrobią wam reportaż o wykopie siedlisku dopalaczersów, w nagrodę za te wszystkie wasze inwektywy i przekleństwa w ich kierunku
  • Odpowiedz