Wpis z mikrobloga

@Mam_spore_ego_co_z_tego_kolego: Controls the direction in time for consuming requirements. With forward consumption, the planned independent requirements (forecast) which lie after the requirements date are consumed. With backward consumption, those planned independent requirements which lie before the requirements date are consumed. Recoomended set up is to use value 2 –first backward then forward consumption. This will trigger consumption of requirement lements back from requirements date, if these are not available requirments in
@Mam_spore_ego_co_z_tego_kolego: Mizoginia jest tu powszechna bo jest efektem niepowodzeń stulejarzy z kobietami. Korzystają z anonimowości puszczając wodze fantazji co by robili z kobietami i pewno są tu tacy co by chcieli zamknąć kobiety w obozach by ich widok nie drażnił Białego Aryjskiego Wykopka Stulejarza tak jak w 1938 Niemca na ulicy drażnił widok Żyda. Wczoraj ktoś dał mi ciekawą uwagę że gdyby gościu z mojego avka żył w Polsce to byłby
@Mam_spore_ego_co_z_tego_kolego: faktura wat z zakupione materiały 1000zł. (100szt. po 10zł),
-przyjęcie 95 szt.!!!!! materiału do magazynu po cenie ewidencyjnej 11zł.
- zaksięgować odchylenia
Teoria:
1. firmy jakie prowadzą uproszczoną księgowość i warunek jaki muszą spełnić (1 200 000 euro w przeliczeniu na zł.)
2. konto zmiany stanu produktu opisać