Wpis z mikrobloga

Miało być na pierwsze autoko #bmw e87 120d, ale jest e46 330Cd! Ponad tydzień temu kupiłem, więc trochę #chwalesie .
Bałem się trochę, że silnik 3.0 i z wirusem i automat itd..., ale jeździ się wspaniale :) Ma troszkę detalicznych defektów, ale wszystko w swoim czasie. Ogólnie jest dobrze wyposażony i w miarę zadbany. Nie kupowałem też od "pana handlarza" tylko od prywatnego gościa - "chyba" zaufanego (kolega kolegi - oboje lubią markę).

Na wiosnę szykuje się polerka i nowe felgi (mam już upatrzone). Teraz konserwacja skóry i drobne zabiegi kosmetyczne w środku. Zastanawiam się czy go trochę nie podnieść, bo jest trochę nisko ustawione zawieszenie jak na warszawskie drogi (przynajmniej na początek dla mnie).

Oby się dobrze jeździło :)

#pokazauto
konradeczek - Miało być na pierwsze autoko #bmw e87 120d, ale jest e46 330Cd! Ponad t...

źródło: comment_RsSlWqXeJ2oAx929DV99JPsDyvIgd6VX.jpg

Pobierz
  • 43
@konradeczek: i tylko liczę na to, że nie zobaczę Cię na głównej wykopu w głównej roli filmiku jak wymuszasz, zajeżdżasz drogę a potem wyskakujesz z pałką ( ͡ ͜ʖ ͡)

szerokości :)
@Shodan56 myślałem o 328i, ale jak na Warszawę to bałem się kosztów, a nie chciałem gazować. Osobiście preferuję benzynowe silniki

@Deetz oby nie! Nie mam pałki, a co najwyżej mogę wyskoczyć z laptopem :D Jak zobaczę się na głównej wykopu to przeproszę i okaże skruchę :(

@dzban_owocowy swoje pierwsze zarobione! Rodzice tylko podziwiali i komentowali (mama zaakceptowała kolor :) )

@GOTOVE miałem bardzo popularną opinię o automatach - teraz nie chcę manuala