Wpis z mikrobloga

@Kovacs: Nie, ale średnio mi się podoba zarabianie na niszczeniu czyjegoś życia.
Rozumiem że hajs się musi zgadzać ale każdy człowiek powinien mieć jakieś zasady moralne, świadomość tego że tworząc akcję wywołuje reakcję. W tym przypadku taką która ma na celu:
- Zarobienie kasy (hajs się musi zgadzać)
- Zgnojenie kogoś kto jest osobą publiczną i komuś nie przypasował (nie wykluczone że z tego wpada dodatkowa kasa)
A że lubię mrożoną
@Kovacs: Nie obchodzi mnie tvn, nawet nie mam telewizora.
Pytałeś o durczoka. Myślę że nikomu życia nie zniszył, starał się wczuć w swoją rolę.
Nie sprowadzał swoich działań do tak niskiego poziomu jak robi to wprost.
Postaw siebie w takiej sytuacji, gdy osiągniesz więcej niż inni, będą mówili wiele rzeczy, nikt Cię nie obroni, bo jak widzisz, wszyscy wierzą innym.
Zostałbyś tak na prawdę sam, znajomi to nie opinia publiczna, w
@Kovacs: Każdy popełnia błędy.
Sam wielokrotnie je popełniałem. Ty nie?
To jest praca. Praca która polega na wywoływaniu sensjacji, tworzenia materiałów dostosowanych do odbiorców, to fakt, ale w mniej inwazyjny sposób niż robi to wprost.
Podaj przykłady niszczenia życia przez durczoka po którym ktoś nie mógł się otrząsnąć.
@Kovacs: Podaj jakieś przykłady.
Ludzie brną w to co mówią inni, nie zastanawiają się jak czuliby się w danej sytuacji, gdyby to ich spotkało.
A brak takiej skłonności powinna skutować tym że człowiek który tak łatwo ocenia innych, powinien liczyć się z tym że wkrótce jego również to może spotkać i będzie przegrany, bo nikt go nie obroni.
Dobrze wiesz że nikt w takiej sytuacji by Cię nie obronił i nie