Wpis z mikrobloga

Mirki! Co sie #!$%@? to ja nie... ''Brudasy'' weszly mi do mieszkania noca i #!$%@? 2 auta. Teraz jestem slawny, pisza o tym w gazetach... Wlasnie dostalem tel , ze wypuszczaja zlodzieja, ktorego zlapali, bo nie ma wystraczajaco dowodow i czekaja na wyniki DNA z rekawic znalezionych w samochodzie... Co za #!$%@? logika...Zlapali go prowadzac moj samochod ( na goracym uczynku ) i wypuszczaja kilka godz pozniej z braku dowodow.... WTF!?!?!?
Przyjdzie taka #!$%@? jedna z druga i zabierze to , na co ktos pracuje cale zycie...

Link :

http://www.manchestereveningnews.co.uk/news/local-news/man-arrested-after-two-cars-8663430

#kradno #lewackalogika ##!$%@? #karasmierci
  • 7
@mamapoth: Bylo ich 3 , #!$%@? Mercedesa i Seata. Mercedesa zostawili gdzies po drodze i uciekali Seatem. Zlapali tylko jednego , ktorego i tak wypuscili z braku dowodow. Z racji tego, ze mietek ma 6 miesiecy to mysle, ze przestraszyli sie i mysleli , ze ma zamontowany tracker ( ktorego niesety nie ma ) i chcieli po niego wrocic kilka dni pozniej. Pech chcial, ze obudzilem sie w nocy ''na siku'',
Bylem pewny, ze samochód "nowej generacji" a szczególnie merc posiada wbudowany czujnik. Serwis mercedesa szybko rozwiał moje watpliwości :( kupując nowe auto jakos nieszczególnie przywiązywałem do tego uwagi...
@SUQ-MADIQ: Wszystko robione pod wplywem emocji, niecodziennie ktos wlamuje sie do domu i kradnie 2 samochody ( nie licze zegarkow , laptopa itd. ). Teraz zachowalbym sie inaczej, calkiem inaczej rozwiazalbym sprawe... Mam jednak nadzieje, ze nie bede musial wdrazac moich pomyslow w zycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)