Wpis z mikrobloga

Mirki! corrola verso, ford focus czy może volvo v50. Szukam przestronnego auta dla swojej rodziny tj. cztery osoby, ja jestem dość wysoki - 190cm. chciałbym poznać wasze zdanie, wśród znajomych te auta nie mają dobrych opinii, drogie utrzymanie, wysoka awaryjność. Jest sens rozglądać się za tymi autami czy może nie warto.
#samochody
  • 11
@Gwinton: toyota wygląda na fajny samochód, tylko nie siedziałem w środku, podobno ten model ma sporą awaryjność, nawet nie zdążyłem się naczytać, wiesz coś może?
@merho: nie. dlaczego od razu gówno? to bliźniacze modele, a ford pewnie będzie tańszy w zakupie i serwisie. jak masz 190cm to za tobą w kompakcie kombi nie będzie miejsca na nogi. sam mam 193 i mondeo i z tylu ciasno. jak myslisz o werso to pomysl tez o c-max albo s-max. tam z racji innej ozycji za kierownica (wyzej fotel) z tylu jest wiecej miejsca.
@merho: w volvo v50 nie jest zbyt dużo miejsca ewentualnie dla rodziny 2+1 jest ok i jak na kombi to ma bardzo mała funkcjonalność(ilość schowków itp) a poza tym to droższy fokus ale za to zajebisty :) a verso lepiej odpuść chyba że benzyna ale gazu nie tolerują za to :(