Wpis z mikrobloga

#dziendobry Wraz z moją dziewczyną wybieramy sie w odwiedziny do Warszawy czy może ktoś polecić miejsca gdzie musimy wręcz sie udać? ceny biletów raczej nie grają roli liczą sie wrażenia ze zwiedzania ;) #warszawa
  • 16
  • Odpowiedz
@marcuus2: Jeśli jeszcze w Wawie nie byliście, to taras widokowy na Pałacu Kultury, spacer Nowym Światem, Krakowskim Przedmieściem, Starówka. Zależy ile macie czasu. Tak jak napisała @Warkaaa, na biletów ale może być trudno i ludno.
  • Odpowiedz
@marcuus2: Ja jakiś czas temu wybrałem się z moją lubą na podobną wycieczkę, podpowiem co my zwiedziliśmy :
- Centrum Nauki Kopernik
- Pałac Kultury i Nauki ( a jakże taras widokowy ;d)
- Muzeum Wojska ( nie pamietam jakie to było ale muzeum jest na sadybie, i stoją na nim czołgi, samoloty, heliktoptery - wszytko na dworzu, i za freee)
- Pałac Wilanowski + ogrody (akurat trafiliśmy na jakąś imprezę
  • Odpowiedz
@marcuus2: muzeum powstania, muzeum zydow, palac w wilanowie, lazienki, palac kultury (ale wieje), starowka, krakowskie przedmiescie, nowy swiat, jesli macie czas to spektakl w teatrze kwadrat (tylko wejsciowki bo biletow juz nie ma), na drinka wieczorem mazowiecka lub pl. 3 krzyzy, na impreze klubokawiarnia na ul. Czackiego (luz blues i zabawa) lub Syreni Spiew na powislu (posh, marynara i sukienka). Milego zwiedzania!
  • Odpowiedz