Wpis z mikrobloga

hej Mirki, jakiego alternatywnego klienta dla utorrenta polecacie? dzis po właczeniu utorrenta pokazała mi sie jakaś reklama i nie mogłem dobić się do pobranych plików w programie. Postanowiłem zmienić klienta. #torrent #torrenty #p2p
  • 16
  • Odpowiedz
@Miskov: powiem tyle - od dłuższego czasu nie korzystam z torrentow -filmy oglądam w necie a grę wolę kupić. Ale jeżeli chodzi o uttorenta to miałem zawsze jakaś stabilną wersje. Co do bittorrenta to było to dawno, ale pamiętam że działał dobrze.
  • Odpowiedz
@zanpower: również wole mieć grę czy film a nawet muzykę w oryginalnym wydaniu. Torrent jest mi jednak potrzebny do zdobywania materiałów filmowych w oryginalnych ścieżkach dźwiękowych. Takie studia mam, że potrzebuje często mieć wersje jakiegoś materiału który w legalny sposób jest nie do zdobycia w PL. Co do samego bittorenta, pobrałem i wyskoczyła mi identyczna reklama.. więc chyba zainteresuję się tym Deluge o którym wspomniał @qtsms:
  • Odpowiedz
@Miskov: ej, nie tłumacz się z torrentów. Wiele rzeczy trudno ściągnąć w inny sposób bo strony z plikami są pełne wirusów, reklam i innego gówna... btw. @zanpower filmy na stronach typu Kinomaniak/IITV są nielegalne. Sam mam BO GO i Netfixa ale nie zawsze wszystko jest więc kradnę torrentem i #!$%@?, trudno, nie jestem idealistą.
  • Odpowiedz
@zanpower: są to typowe reklamy klientów nakłaniające do kupienia wersji premium :) o ile faktycznie w bittorrencie udało mi się przejść do zakładki z pobranymi materiałami o tyle w utorrencie już nie.
  • Odpowiedz