Wpis z mikrobloga

ETYLOFENIDAT #5: Powrót anekina

Robię kolejne podejście do tego syfu. Jakieś 2-3 godziny temu to wziąłem 14mg na oko I ZNÓW NIC!!! Ale jestem pewien że za parę godzin poczuje. Tylko teraz pytanie:jakim cudem to działa dopiero po 5-6 godzinach? Powinien być efekt po 15-45 minutach. Rozpuściłem na łyżeczce i połknąłem, przepiłem wodą. przy okazji jadłem.
Może coś jest z moim organizmem nie tak? Pytanie co. Nie wchłania żołądek/jelito cienkie? I dopiero w grubym? MUSI BYĆ JAKIEŚ RACJONALNE WYJAŚNIENIE.

#medycyna #zdrowie #fitness #doktor-wykop #silownia #pytanie #oswiadczenie #dziendobry #gorzkiezale #kiciochpyta #r-c #dopalacze #rozowepaski #narkotykizawszespoko #studia #praca #heheszki #wykopjointclub #psychologia

subskryptenci:
@Donk_von_Fisher, @Soultronik, @LordOfTheBananas, @CarlGustavJung, @Niejestemidealna, @Xayan, @strazpozarnaa, @lukaszewski, @kubako, @jankotron, @vxtg, @NieRozumiemIronii, @Herubin, @koniarek, @Niczyji, @nieocenzurowany88, @6a6b6c, @owsikalfred, @nat89, @Alkonauta, @pszk93 , @silent66, @PomaranczowyKrol, @boltzmann, @ThePr0, @ninetyeight, @project, @ForThoseWhoKnow, @kubako
  • 43
jeśli oralnie nie działa to może analnie?

@ThePr0: masz mnie za narkomana? narkotyki w pupe to ostatnia droga przed piekłem. a oralnie działa, tylko po 6ciu godzinach.

Trzeba było robić bombkę, albo kapsułkę na pusty żołądek.

@dzikiwonsz: ale poprzednim razem probówałem na pusty żołądek i było to samo. a bombki nie zrobię bo niszczy błonę śluzową mocno, dlatego wolę rozpuścić w wodzie.
co za typ

ja nie wiem o czym ty piszesz

@Donk_von_Fisher: może za dużo wyćpałeś już i nie kontaktujesz. inni wszystko rozumieją

A po #!$%@? to piszesz w psychologii.

@frak: ma wpływać na moją psychikę

Z tego co czytałem na Hyperrealu, to taka dawka powinna zacząć już działać ale zawsze możesz podnieść.

@frak: co do podnoszenia to nie jest dobry pomysł, poczytaj moje poprzednie tematy. tu nie jest kwestia
odpuść sobie te narkotyki, po twoich postach jasno wynika, że nie powinieneś się bawić w takie rzeczy

@ForThoseWhoKnow: nie "bawie się", tylko biorę z konieczności. jeśli masz lepsze rozwiązanie to słucham

ja obstawiam żarcie, zależy jeszcze co jadłeś.

@dorszcz: poprzednim razem bez jedzenia i było to samo

Ewentualnie dostałeś nie wiadomo co a nie EPH

@dorszcz: mimo że kupiłem z niby wiarygodnego źródła to to wydaje się najsensowniejszą opcją.