Wpis z mikrobloga

@jestem-tu: Na tym zdjęciu faktycznie trochę tak wygląda, upewniłem się jeszcze na żywo i wygląda ok ;)

Trzyma się nieźle, zwłaszcza, że przeżył już raka jąder, chorobę nerek, kroplówki czy uderzenie przez samochód... Jedyne co ostatnio niepokoi to zęby i oddech. Mocno mu zaczęło cuchnąć w ostatnim czasie ;) Coś u starszego psa można jeszcze pomoc z tym, czy za późno? Bo w sumie średnio było dbane pod tym względem wcześniej.
@SnikerS89: nie wolno usypiac takiego ślicznego przyjaciela. Piękny jest <3 Ktoś mi ostatnio mówił, że są jakieś pasty do zębów psich :-) smaruje się raz dziennie i już.
@SnikerS89: Jeśli z sercem ma wszystko ok, śmiało możesz go oddać do czyszczenia. Znieczulenie nie powinno mu zaszkodzić. A jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, przebadaj go kardiologicznie. Mój pies musiał mieć zrobione echo serca, zanim został wykastrowany z powodu przerostu prostaty (było to pod koniec zeszłego roku)
@10minutzagodzine: Guzów itp. żadnych nie widziałem. Zęby za to wyglądają jakby niektóre zaczęły od góry gnić. Taki spory, trochę zielonkawy nalot.

@fiskkr: Są uporządkowane, ale tak żeby nie przeszkadzały, a nie ładnie wyglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widać hak na ścianie przytrzymujący coś kable ;)