Wpis z mikrobloga

da radę kupić lek psychotropowy w aptece bez recepty? jakbym trafił na niekompetentną i/lub pomocną farmaceutkę? chodzi mi o lek antyhistaminowy. oczywiscie wcisnę jakiś kit jeśli chodzi o receptę. probowalem w kilku aptekach ale sie nie udało. nie wiem czy próbować dalej.
a jakbym dał farmaceutce łapówkę? albo od kogoś odkupić, tylko gdzie znajdę? a sfałszowanie recepty? raczej nie bo to chyba w jakimś systemie komputerowym jest i kod kreskowy ma? a na torze to jest?

#medycyna #zdrowie #sluzbazdrowia #apteka #farmaceutyka #studia #leczsiezwykopem #doktorwykop #rozowepaski #praca #psychologia #wykopjointclub #pytanie #oswiadczenie #dziendobry #kiciochpyta
  • 31
Ona jest na receptę.

@Keygan: No wiadomo, chyba każdy psychotrop jest. Mi chodzi o to by kupić lek na receptę bez recepty.

Musisz być pewny siebie w rozmowie. W niektórych aptekach bez recepty sprzedadzą.

@Twinkle: bez obaw, mam umiejętności i doświadczenie, już kupowałem tak leki. Ale nie wiem czy ten sprzedadzą bo to chyba jest na tzw.różową receptę.
@popeksdzoint: Spróbuj może jakiś opioid załatwić, typu powiedz, że potrzebujesz coś przeciwbólowego mocnego bo ibuprom i to coś mocne na p którego nazwy teraz nie oamiętam nie działają
Z resztą stary przejdź się do jakiegokolwiek pediatry/psychiatry i narzekaj na bezsenność. W 80% przypadków hydro dają, jak więcej szczęścia to zolpidem.


@Twinkle: kiedy o to mi chodzi żeby dostać bez psychiatry. Gdyby to wchodziło w grę to nawet bym nie zakładał tego tematu tylko już miał.
Ale zaraz, a gdybym tak wysłał kogoś zaufanego czy znajomego i on by dla mnie zdobył? Ale najpierw musiałbym mieć kogoś takiego.
Spróbuj może jakiś opioid załatwić, typu powiedz, że potrzebujesz coś przeciwbólowego mocnego bo ibuprom i to coś mocne na p którego nazwy teraz nie oamiętam nie działają


@Keygan: dobry pomysł. Takie coś lepiej też mieć. Co jeśli dojdzie do jakiegoś wypadku czy problemu zdrowotnego i będę konał w bólu? Tym bardziej że nie wiadomo czy karetka raczy w ogóle przyjechać, a jak sam przyjdę na pogotowie to może łaskawie mnie przyjmą