Wpis z mikrobloga

@wpoz: > nie wiem jaki kurs btc jest w porządku

dla jednych taki jak teraz, a dla innych niższy, a może i wyższy też będzie ok
wartość danego dobra to sprawa osobista każdego człowieka
@wpoz: mają jakieś 0.4-0.5% prowizji (nie wiem dokładnie ile bo z nich nie korzystam). O tyle mniej BTC kupisz. Mają też jakieś dodatkowe prowizje za wypłaty przelewem ekspresowym
@wpoz: Na wszystkich są mniej więcej takie same prowizje. Najlepiej kupować na polskich giełdach ze względu na szybkość księgowania środków oraz brak przewalutowania. Dwie najczęściej polecane polskie giełdy to bitmarket.pl i bitcurex.com
@maniakbitcoin: @McGravier: Ej zarejestrowałem się tam i chciałem wpłacić pieniądze przelewem elektronicznym i nie mogę bo ta funkcja została wyłączona. O co chodzi? Tzn czytałem o tym, ale według tego powinny już być chyba odblokowane. Czy coś źle zrozumiałem?
@wpoz: wiem że podpisali umowę z pko ale nie wiam jak jest z wpłatą pln po tamtych wydarzeniach nie wpłacałem pln tylko btc. Jest jeszcze bitmaszyna.pl też nie pobiera prowizji tyljo trzeba się weryfikować ale jak masz konto w mbanku to weryfikacja idzie z automatu i zwykłe przelewy z mbanku są od razu na koncie
Opłaca się w ogóle kupować teraz bo nie wiem jaki kurs btc jest w porządku?


@wpoz: żadna rozsądna osoba nie podejmie takiej odpowiedzialności mówiąc wprost kupuj albo nie kupuj. Decyzję musisz podjąć sam. Ja np. cały czas mam nadzieję, że cena kiedyś jeszcze spadnie do 100 dolarów chociaż wiem, że to praktycznie nie realne i prawdopodobnie to co mamy teraz to jest dno. Mnie każdy spadek cieszy a wzrost ceny martwi,