Wpis z mikrobloga

Mireczky. Mam taki pomysł. Może mądry, może głupi nie wiem, żeby zrobić listę wysokich jakościowo tagów na wypoku. Ktoś płacze, że jest mało wartościowego kątętu to mówimy, żeby nie srał ogniem tylko dodał do obserwowanych i przeglądał przez Mój wypok. Przy okazji dobre dla tych co przeglądają na złość swoim pracodawcom. Z podziałem może na rozrywka, hobby, szeroko pojęta wiedza. Co Wy na to mircy? Zacznę w pierwszym komentarzu moje pierwsze luźne pomysły, żeby nie srać tagami.
#pytanie #oswiadczenie #mampomysla
  • 29
#artefaktnadzis - artefakty, archeologia. Mało osób tam pisze i tylko zainteresowani tematem, więc jest zupełnie wysoki poziom wpisów.
#bookmeter - tag do książek. Sporo ciekawych rzeczy tam znalazłem, o których w życiu bym nawet nie pomyślał. Chyba ostatnie pięć przeczytanych przeze mnie knig było właśnie z poleceń bookmetera.
#ekonomiaw10odslonach - materiał @shadowboxer (szacuken). Pisane przystępnym językiem. Obecnie utrudnone przeglądanie przez nowego Macieja i Michaua, który tyle zwleka z postawieniem tego serwisu całkiem