Wpis z mikrobloga

Kolejny raz beka ze stulej i różowych pasków. Faceta zdradziła dziewczyna i na pytanie czy się mścić odpowiedź jest jedna: "Nie, nie bądź dziecinny i nie niszcz jej życia". W przypadku @kregoslupdiabla gdy zdradził ją facet, każdy doradzał zemstę i przyklaskiwał jej pomysłom na miarę wytworu umysłu dziecka z downem. Brawo dwulicowe rózowe paski i stuleje którzy żeby zaliczyć zniżą się do poziomu ludzi z wizaż.pl. Beka z was, totalnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#historiakaskadera #bekazpodludzi
  • 11
@Wozyack: Z tego co pamiętam to były ze trzy osoby które odradzały zemstę, wliczając mnie. Za to były całe tłumy osób które tą zemstę polecały, dodatkowo ja i inne osoby które mówiły że to nie jest dobre wyjście zostały obrzucane błotem. Nie baw się w białorycerzenie.
@Nekron: Nie wiem, co myśleli inni, ale podejrzewam, że nie chciało im się nawet komentować, skoro ona prosiła o porady do zemsty. Jej wpisy już widziałem. Ciągle mam nadzieję jednak, że przypadki osób, o których piszesz, są odosobnione...
@Nekron: Zobacz też ile osób po niej pózniej jechało za te pomysły i ludziach którzy ją popierali
Później sprawdź czy te same odradzały zemstę kaskaderowi.
Zdziwię cię pewnie ale wykop to portal zrzeszający dość dużą ilość ludzi o zróżnicowanych poglądach.
Jak posprawdzasz dokładnie i osoby w obu wpisach będą się zgadzać to siej sobie bekę bo narazie to to znalazłeś tylko jakąś zielonką która niedawno wbiła na pomarańczkę.