Wpis z mikrobloga

@chrupcio: Ja tam wolę sobie zassać, zrzucić na pena i obejrzeć na TV ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GeneralX Jestem świeżak, jeśli chodzi o anime, ale osobiście wolałbym zassać sobie z pl hardsubem, by nie tracić czasu na muxowanie. Szkoda, że z diff-anime wszystko usunęli, tam było wygodnie
@TheLaw: Zapewne pobrałeś z pobierajki Google Playera, on już tak ma, przy każdym takim pobraniu tak będzie. Otaku helper, albo download helper powinien załatwić sprawę.

Ale generalnie polecam pobieranie z torrentów (nyaa.se).
@Krunhy: Właśnie ściągałem poprzez Google, więc może przez to. Spróbuję jeszcze raz z OH
@yorar: Jak pisałem, wolałbym wersję z PL hardsub, bo nie chce mi się zbytnio czekać z godzinę aż mi się napisy zmuxują, nie wspominając jeszczę o tym, że hardsubie w Avidemux nie działają efekty typu fade. W sumie trochę bawiłem się w Aegisub ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yorar: Prawdziwym otaku raczej nigdy nie będę, anime traktuję jako uzupełnienie filmów i seriali
Świeżak jestem więc wszystko przede mną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TheLaw: Dobrze wkleiłeś, tylko niestety OH nie wspiera tych playerów, zainstaluj sobie dodatek do przeglądarki do video np. download helper, kliknij play, wybierz jakość i przy ikonce dodatku będziesz mógł zassać odcinek.
@Krunhy: Weszłem w historię i znalazłem link do pliku https://doc-0s-2o-docs.googleusercontent.com/docs/securesc/ha0ro937gcuc7l7deffksulhg5h7mbp1/hu1ujdt9kj2m6hl2e8r4hpmrc4vt5u5p/1424800800000/02676992526033727724//0BzP_5dQGK87PYmZwSlhiVTBxWVU?e=download wkleiłem i go poszło. Czy to normalne że dopiero po jakimś czasie wyskakują info o prędkości pobierania itp. bo widzę we właściwościach połączenia, że się niby ściąga - odebrane bajty lecą